Lale uzun lif yapılışı

Lale uzun lif yapılışı

Lale uzun lif yapılışı çiçek temasını sevenler için lale lif modeli sizlerin beğenisinde ilk defa yapacak olan arkadaşlar için video anlatımız mevcuttur kolaylıkla yapabileceğiniz harika güzel tarz uzun lif modelimiz.

Aynı lale modelinden kare lif çalışması yapılmış olan pembe ana kanalı sizler için uzun lif tasarımını sizlerin beğenisine sunuyor desteklerinizi beğenilerinizi bekliyor. Renk seçenekleri sizlere kalmış aynı ip renk seçeneklerinden yapabilirsiniz tığ seçimi elimizin alıştığı tığ seçimidir ip markası sizler hangi marka ipleri tercih ettiğinize kalmış, kişiye göre ip markaları değişmektedir.

Canim anne ailesi olarak bizlerde yeni, güzel banyo liflerine yer vermeye elimizden geldiğince sizin istekleriniz doğrultusunda yayınlamaya çalışıyoruz.

Banyo lifleri çeyizde olmazsa olmazlarda olarak kız çeyizlerini süslüyor, bazen kullanmaya kıyamadığımız severek örüp sevdiğimiz bir komşumuza, arkadaşımıza armağan olarak gidiyor. Yada evimizin geliri olarak bizlere iş oluyor bol siparişler diliyoruz. Bizlerde beğenilerinizi paylaşımlarını bekliyoruz, yeni güzel lif modellerinde görüşmek üzere hoşçakalın..                      ⇓

Lale uzun lif ve  lif modelleri daha fazlasına ulaşmak için linkimize tıklamayı unutmayınız..

Lale uzun lif yapılışı video anlatımı buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

https://youtu.be/wX5YDkLa_TA

Pembe Ana kanalına bu güzel uzun lif modeli içim çok teşekkür ediyoruz.

blank

Lale uzun lif yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ