Lif / Battaniye Kenar Tığlama Modeli

Yeni lif ve battaniye kenar tığlama örgü modeli yapılışı… Örgüleri için çeşit çeşit ve gösterişli kenar tığ işi modeli arayanlar için yeni kenar tığlama modelini siz değerli takipçilerimiz için paylaştık. 

Örgü el işlerinde kenar tığ örnekleri çok kullanılan ve oldukça aranan örgü modelleri arasında yer almaktadır. Lif kenarları, yelek tığlaması, dekoratif örtü ve kırlent , bebek battaniye modelleri ile daha birçok örgü tığlamasında kullanılabilir.

Video içerisinde lif kenarında anlatım yapmamız sebebiyle biz lif ipi ve lif tığı kullandık. Sizler tercihiniz doğrultusunda ip ve ona uyumlu numarada tığ tercihi yapabilirsiniz.

Lif / Battaniye Kenar Tığlama Modeli

Sitemizde ve youtube kanalımızda bu ve bunun gibi birçok kenar tığlama modelini ve anlatımını bulabilirsiniz. Ayrıca anlatımını istediğiniz modeller olursa da bizlere yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

Farklı modeller ve anlatımları için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız. Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Bu ve bunun gibi çok daha fazla anlatımlar için; sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Tığ işi tığlama, örgü modelleri ve yapılışı ve hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif / Battaniye Kenar Tığlama Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ