Lif Modeli Kutu Tekniği Nasıl Yapılır ?

Merhaba sevgili arkadaşlar canım anne YouTube kanalımıza hoşgeldiniz.
Bu videomuzda size lif’in temel tekniklerinden olan kutu tekniğini anlattık.

Bildiğiniz gibi lif’in birkaç örülüş tekniği vardır. Bu tekniklerden birisi olan kutu lif tekniği genellikle en çok tercih edilip kullanılan tekniktir. Videomuzda kutu lif tekniği yapılışını detaylı bir şekilde anlattık. Bu videomuzun ardından basamak basamak lif nasıl örülür, model nasıl yapılır artırma eksiltme vs. pek çok konu ve modellerle yine sizlere yeni videolar hazırlayacağım.

Lif modeli kutu tekniği nasıl yapılır sorusuna harika bir video anlatım ile cevap vermeye çalıştık sizlere kolaylıkla yapabileceğiniz bir lif tekniğini öğrenerek güzel lif modelleri yapmanın mutluluğunu göreceksiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için oldukça faydalı olduğunu düşündüğüm bir video çalışması canımanne.com farkı ile sizlere sunulmuştur. Tüm arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Yeni anlatımlarda görüşmek üzere hoşçakalın.

Lif Modeli Kutu Tekniği Nasıl Yapılır ?

Lif modeli kutu tekniği detayları ve yapılışı

Kutu tekniği zemin dediğimiz lif modellerinin en çok kullanılan tekniğidir.

5 Numara 5mm tığ tercihi

Lif ipi istenilen marka tercih edebilirsiniz.

3 zincir çekip ilmeği uzatıp ipimizi tığımıza dolayıp 4 adet ilmek toplayıp kapatıyoruz. Aynı şekilde 4 kez sarıp kapatıyoruz. Zeminde 3 fıstık yapıyoruz. Ve kutu şeklini alacaktır. Orta kısımda ikili fıstık kapatma yapıyoruz. Üst sıraya geçerken tekli fıstık kapatıyoruz. Bu şekilde devam eden kutu tekniği yapılmaktadır. Video anlatımlı olarak izleyerek kolaylıkla yapabileceğiniz bir uygulamadır.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli Bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin…

Lif modelleri, lif modelleri ve teknikleri, tığ işi, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Diğer video anlatımı olan lif modelleri yıldız tekniği için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Lif Modeli Kutu Tekniği Nasıl Yapılır ? VİDEO ANLATIMI

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ