Lif Modeli Süslemesi Çiçek Yapımı

Lif Modeli Süslemesi Çiçek Yapımı

Lif Modeli Süslemesi Çiçek Yapımı lif modellerinin olmazsa olmazı diyebiliriz. Orta kısmında mutlaka çiçek detayı çoğu lif modelinde tercih edilmektedir. Veya birçok çiçek detayı kullanımı yapılmaktadır. Puf çiçekler, katmer çiçek, faklı çiçek motifleri lif örneklerini süslemektedir. Sitemizde birçok çiçek yapılışını video anlatımlı bulabilirsiniz. Video anlatımlı olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza video anlatımlar oldukça fayda sağlayacaktır. Ayrıca en yeni lif modelleri, takım lif çalışmalarımız sizlerin beğenisine sunmaya devam etmektedir. Yeni modellerimize mutlaka göz atınız. Çeyizlik ve siparişler için en trend lif modellerini bulabilirsiniz.

Siz değerli takipçilerimiz den gelen sorulara cevap vermeye devam ediyoruz. Lif modellerinin süslemesinin nasıl yapıldığını ve ne tür süsleme tekniklerinin kullanıldığını bu videomuz da paylaştık. Lif Modellerine çiçek süslemesi nasıl yapılır bu videoda onu öğreneceksiniz. Soru ve önerileriniz için yorum yapabilirsiniz. Her yoruma tek tek cevap verilmektedir.

Lif Modeli Süslemesi Çiçek Yapımı

Lif Modeli Süslemesi

Lif süslemelerinde kullanabileceğiniz şık ve zarif bir çiçek motifi modelini anlatıma aldık. Modelimizde tek renk lif ipi ve 6 numara tığ kullandık.10 zincir çekip hazırladığımız halkanın içerisine videoda izleyeceğiniz gibi 5 adet lif fıstığı yapıyoruz ve çiçek motifi modelini tamamlıyoruz. Renk renk yapabileceğimiz lif çiçeklerimiz liflerimize güzellik katacak.
Kolay gelsin.

Lif Modeli Süslemesi Çiçek Yapımı Videolu Anlatım süsleme tekniği ile uzun lif modelini yapabilirsiniz. Anlatımı linkte videolu olarak linkte mevcuttur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ