Lif Modelleri 2018

Lif Modelleri 2018

Çeyizinize koyabileceğiniz veya evinizde kullanabileceğini en güzel ve yapımı kolay lif modelleri 2018 yılı örneklerini derledik.

Kadınların özellikle de örgü işlemeye merakı olanların beğeneceği bu yılın en güzel modellerini içeriğimizden kolayca bulabilirsiniz. Evde hemen hemen herkesin kullandığı kişisel temizlik ürünü olan lifler elde kolayca işlenebilir. Her renk ve zevke göre işlenebilecek lif modelleri arasında bu yıl gel desenli hem de eldiven şeklinde olanlar oldukça beğenildi.

Çoğu kişi daha çok yaz aylarında evlenmeyi planladığı için eylül ayı itibari ile çeyizlerini hazırlamaya başlıyor. Çeyize konulan lif modellerinin demode olmaması gerekiyor. Çeyizinize koyacağınız modelleri seçerken mutlaka o yılın modellerini koymaya özen gösterin.

Lif işlerken herkese ayrı renkte ve modelde işlemenizi öneririz. Çocuklar için hayvan figürlü lif modellerini, erkekler için düz renk lif modelleri, kadınlar için ise desenli lif modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer bebeğiniz için lif örecekseniz yumuşak bir ip seçin. Aksi takdirde bebeğin cildi zarar görüp tahriş olacaktır.

Lif Modelleri 2018

Lif modelleri 2018 yılı örneklerini aşağıda yer alan resimlerden bulabilirsiniz. Sizin için bu yılın en güzel, farklı, örmesi en kolay modellerini özenle seçtik. Beğendiğiniz modellerin ayrıntılı yapılışını sitemizde bulunan lif kategorileri bölümünden kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca canimannetv youtube kanalımızdan videolu lif modelleri yapımını da ulaşabilirsiniz. Eğer yazımızı ve videolu lif modeli yapımlarının anlatımını beğendiyseniz paylaşıp bize destek olmayı unutmayın.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ