Menekşe kare lif yapımı

Menekşe kare lif yapımı

Menekşe kare lif yapımı kutu tekniği ile yapılan kolay kare lif modeli orta kısımda menekşe çiçek teması yapılar lif görselin zenginleştirmiş oluyoruz. Yapımı oldukça basit olan lif çalışmasıdır. Yeni öğrenecek olan arkadaşlarımızın kutu tekniği lif modeli ile başlayarak lif yapılışı öğrenebilirler. Menekşe lif modeli sizlerin yapacağı lif örneği olacaktır.

En kolay lif modeli arayanlar için özellikle kare lif modeli sevenler için lif modelimiz en doğru seçim olacaktır. Çiçek teması kullanımı var farklı çiçek detayı veya sade olarak tercih edebilirsiniz.

Lif çalışmaları youtube kanallarında hanımlarla buluşmaya devam etmektedir. Yeni tasarımlar yeni lif modelleri lif modelleri geniş örnek seçimi ile hanımlarımızın favori el işleri arasında yer almaktadır.

Çeyizlik lif modelleri görselliği ağır olan ve takım lif çalışmaları nişan bohçalarında yer almaktadır. Çeyizlik lif modeli daha detaylı göze hitap eden modeller olmaktadır. Ayrıca kolay lif örnekleri de tercih edilmektedir. Lif modellerinde model seçimi çok olduğundan çeyizler içinde sayısızca lif modeli yapılmaktadır. Sayfamızdaki lif modelleri için linke tıklayabilirsiniz.

Menekşe kare lif yapımı

5 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Kutu tekniği ile örülmüştür.

Yapılışı: İlk olarak uç uca yedi fıstık yapalım sekizinci fıstık ile üst sıraya çıkalım, yediye yedi kare hazırlıyoruz.

Orta kısmı yediye yedi olarak bitirdikten sonra farklı renk ip seçimi ile aynı teknik ile devam ediyoruz. Kolay kare modelini istediğiniz boyuta gelene kadar örelim orta kısmına menekşe çiçeği detayı yapıyoruz. Zincir ile kordon hazırlayıp lifimiz de kullanıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü ev işleri youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Menekşe kare lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ