Mıknatıslı Balık Tutma Oyuncağı Yapımı

Oyuncaklar, doğduklarından itibaren çocukların kişisel gelişimi için çok önemli rol oynamaktadır. Her yaş grubunun oyuncak özellikleri farklılık gösterir. 0-1 yaş arası bebekler yumuşak, peluş oyuncaklarla vakit geçirirken, 2-3 yaş arası bebekler için el becerilerini geliştirecek oyuncaklar uygundur.

canimanne.com sitesi olarak 2 yaşından 5 yaşına kadar çocukların oynayabileceği, çok az maliyetli bir oyuncak yapımı ile karşınızdayız. Kolaylıkla bulabileceğiniz malzemelerle çocuğunuzun keyifle oynayacağı bu oyuncağı yapabilirsiniz.

Mıknatıslı Balık Tutma Oyuncağını yaparken ihtiyacımız olan malzemeler ;

  • Renk renk parça ip
  • Mıknatıs
  • Plastik uzun çubuk (videoda balon sapı kullanılmıştır.)
  • Seçtiğimiz iplere uygun numara tığ

Çeşit eşit ördüğünüz deniz canlıları ile oyuncağın içeriğini zenginleştirebilirsiniz. 5 6 yaşına kadar çocuğunuzun eğlenerek el becerilerini geliştirecektir. Oyuncağı kese şeklinde ördüğümüz için her yere götürüp kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

Sitemizde ve Youtube kanalımızda bunun gibi daha pek çok model ve anlatımı mevcut. Yapmak istediğiniz aradığınız her şey için sitemize göz atabilir, Youtube videolarımız izleyerek bilgi alabilirsiniz.

Anlatım videolarının devamı için videoyu beğenip kanala abone olarak bize destek olabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Mıknatıslı Balık Tutma Oyunu Yapımı Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ