Mini Lastik Tokalar İle Bandana Yapılışı

Mini Lastik Tokalar İle Bandana Yapılışı

Kız çocukları için örerken keyif alacağınız bir bandana modeli ile karşınızdayız. Kıyafetlerine uygun renklerde hazırlayıp kullanabileceğiniz bu bandana modelini çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Kısacık zamanda çok az malzeme ile bu bandanayı elde etmek mümkün. Her yaştan kişinin beğenerek kullanacağı bu tokayı yapmak için bize gerekli olan düz bir lastik toka ile ona uygun renklerde küçük bir ip yumağı.

Bandanayı yaparken elinizde bulunan orta kalınlıktaki iplerinizi kullanabilirsiniz. Biz anlatım videosunda bandanayı tek renk olarak hazırladık. Siz tercihinize göre renkleri arttırabilirsiniz.

Kullandığınız ipe uygun tığ numarası kullanmayı unutmayın. Aksi takdirde örgünüzde boyut farklılıkları ve orantısızlıklar meydana gelebilir.

Sitemizde farklı tığ işi, Tunus işi, iki şiş bandana modelleri video anlatımlı bir şekilde mevcuttur. Model tercihi kişiye ve zevke göre değişir. Sitemizde bulunan zengin içerikler arasından size ve şartlarınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Sitemizde ve Youtube kanalımızda bunun gibi daha pek çok model ve anlatımı mevcut. Yapmak istediğiniz aradığınız her şey için sitemize göz atabilir, Youtube videolarımız izleyerek bilgi alabilirsiniz.

Anlatım videolarının devamı için videoyu beğenip kanala abone olarak bize destek olabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

https://youtu.be/DyGqLixZMZU?si=f24Bqm7UQ1HgE60s

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ