Mini mouse kare lif yapılışı

Mini mouse kare lif yapılışı çocuklar için harika görselliği olan çizgi film temasını lif modelinde uygulamak güzel lif çalışması olduğunu düşünüyoruz. Yapımı oldukça kolay olan detaylı video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri yeni güzel tasarımlarla sizlerle buluşmaya devam etmektedir. Mini mouse kare lif örneğini torunları olan büyük annelerimiz torunlarına hediye olarak yapabilirler. Küçük çocukları olanlar modelimizi uygulayabilirsiniz. Çeyizlerde olması geren lif modelleri arasında farklılık katacağını düşünüyoruz.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde farklı güzel lif örneklerimiz mevcuttur. 2019 lif örnekleri ve 2020 lif modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Ve siparişleriniz için fikir olacağını düşünüyoruz. Linke tıklayarak modellerimize daha kolay ulaşabilirsiniz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Mini mouse kare lif yapılışı

4 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yıldız tekniği ve kutu tekniği ile yapılmıştır.

Lif modelimize uç uça 16 fıstık yapalım, 17 ci fıstığı yapalım kapatalım üzerine açık fıstık dibine acık fıstık üçlü yıldız tekniği ile sırayı tamamlayalım.

Devamında 7 fıstık yapalım yine yıldız tekniği olacak ve kırmızı renk ile ağız detayını yapalım ve yine beyaz ip ile yıldız tekniğine devam edelim.

Lif modelimize yıldız tekniği ile mini mouse örneğini kuruyoruz. Kenar detayını geçerek bitiriyoruz. Detaylı yapımı içinde video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Mini mouse kare lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

#minnemouse #mickeymosue nin kız arkadaşı Kare (Kolay Lif Modeli)

Merhaba lifperisi arzu kanalıma hoşgeldiniz #Minnie, #Mickey Mouse’un kız arkadaşı #çizgifilm kahramanı kolay anlatım yapılışı için videoma beklerim Hep birlikte örelim yapacak olan arkadaşlara kolay…
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ