Canım Anne

Motifli Hırka Modelleri

Motifli Hırka Modelleri

Hırkalar yaz sezonunda özellikle de tesettürlü bayanlar tarafından sıklıkla kullanılan kombin parçalarından biridir. Yere kadar uzanan uzun hırkalar yaz aylarında kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Genellikle pantolon üstüne kombin yapılan hırkaların kullanımı oldukça rahattır. Yere kadar uzanan uzun hırkalar olduğu gibi, desenli hırka, kolsuz uzun hırka, yelekler hırka modelleri arasında en sık kullanılanlarıdır. Hazır alınan hırka modelleri olduğu gibi yeni sezonda el örgüsü hırka modelleri de trend haline gelmiştir. Bayanlar hırkaları daha çok kış ve sonbahar aylarında kullanmaktadır. Ancak öyle farklı modellerde örgü hırka modelleri üretilmiştir, yapılmıştır ki artık hırkalar yaz ve ilkbahar aylarının da vazgeçilmezi olmuştur. Birbirinden farklı tarz da el örgüsü hırkalar mevcuttur. Her yaşa ve her beğeniye uygun birbirinden şık hırka modelleri arasından sizde kendinize en çok yakışan hırka modelini seçip işe koyulabilirsiniz.

Birbirinden farklı el örgüsü hırka örnekleri vardır. tığ ile yapılanları olduğu gibi şişle yapılan örgü hırkalarda mevcuttur. Şiş ile yapılan hırkalar daha çok pamuklu iplerle örülmüş kışlık hırkaları oluşturur, tığ ile yapılan ise daha ince yazlık hırka modellerini oluşturmaktadır. Şiş kullanmayı bilmeyen bayanların örebilecekleri tığ ile yapılan file desenli, örümcek ağı desenli örgü hırkalar fazlaca rağbet görmektedir. Sizde kendi hırkanızı yapmak isterseniz sitemizdeki en trend en şık örgü hırkalara göz atabilir istediğiniz modeli yapmaya başlayabilirsiniz. File desenli hırkalarımızdan birini tercih ederek örmeye başlayabilir ve bitirdikten sonra kol ve boyun detaylarını çiçek motifleri ile süsleyebilirsiniz.

Sitemizde en yeni örgü hırkaları bulabilirsiniz. Sezonun en şık en gösterişli birbirinden farklı hırka modelleri sitemizde mevcuttur. Resimli, anlatımlı görsellerimizi incelebilirsiniz. Örgü kıyafetler her zaman alınma kıyafetlere göre daha şık ve daha dikkat çekici olmuştur.

Motifli Bayan Hırka Modeli
Motifli Bayan Hırka Modeli Yapılışı

Nilüfer Keskiner Youtube kanalına harika model anlatımı için teşekkür ederiz. Destek olmak için kanalına abone olabilirsiniz.

Motifli Hırka Yapımı

Sibel Kavaklıoğlu Youtube kanalına harika model anlatımı için teşekkür ederiz. Destek olmak için kanalına abone olabilirsiniz.

Motifli Hırka Yapılışı/hırka modelleri/hanım dilendi,bey beğendi modeli

Deniz Kabuğu Youtube kanalına harika model anlatımı için teşekkür ederiz. Destek olmak için kanalına abone olabilirsiniz.

motifli hırka modeli
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ