Canım Anne

Mutfak Dolabı Düzenleme Hakkında Bilgiler

Mutfak Dolabı Düzenleme Hakkında Bilgiler

Mutfakta dolaplarımızın içlerinin daha düzenli ve daha çok eşya alması için beler yapabilirsiniz aşağıdan bulabilirsiniz.

Mutfak evimizde en fazla eşyanın olduğu yerdir. Mutfak araç ve gereçleri küçük gibi görünse de oldukça yer kaplamaktadır. Çoğumuzun evinde geniş bir mutfak ve fazla dolap olmadığı için mecburen dolapları en fazla eşya alacak şekilde düzenlemeliyiz. Mutfakta en fazla düzen gerektiren dolaplar tencere ve tavaların konulduğu kısımlardır. Tencere ve tavalar boy boy ve fazla olduğu için dolap içerisinde düzenli tutmak zordur. Mutfakta dolap düzeni ile ilgili işinizi kolaylaştıracak bilgileri aşağıdan madde madde bulabilirsiniz.

Mutfak Dolabı Düzenleme Hakkında Bilgiler

  • Mutfak dolaplarınızı mutlaka eşya gruplarına göre ayırın. Böylelikle eşyalarınızın nerede olduğunu kolayca bulabilirsiniz ve karışıklığı engellersiniz.
  • Mutfak dolaplarınız içerisine mutlaka bir koruyucu koyunuz. Bu temiz bir bez veya kağıt havlu olabilir. Her ne kadar dolaplarımıza bulaşıkları kuru koymaya çalışsak ta ıslak koyabiliyoruz. Bu durumda koyduğumuz koruyucular suyu çekecek ve koku oluşumunu engelleyecektir.
  • Konservelerinizin olduğu dolabı mutlaka raflara ayırın. Böylelikle daha kolay yerleştirebilir ve karışıklığı engellemiş olursunuz.
  • Bakliyat ürünlerinin dolap içerisinde saklanırken püf noktalarını bilmek gerekir. Aksi takdirde güve sorunu olabilir. Bakliyat ürünlerinin olduğu dolabı sürekli olarak temizleyin. Paket ürünlerin ağzını açık bırakmayın ve mümkünse cam kavanozlarda saklayın. Güveler poşet ürünlere daha kolay ulaşabilmektedir. Bu nedenler cam kavanozlar daha koruyucu olacaktır.
  • Mutfak temizlik ürünlerini lavabo altındaki dolaplara koyunuz. Yer kazanmak için isr dolabın iç kapak kısmına ufak bir raf yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi