Pıtırcık lif yapılışı

Pıtırcık lif yapılışı

Pıtırcık lif yapılışı

Pıtırcık lif yapılışı yeni lif modellerine çok şık olan yapımı kolay video anlatımlı kız çeyizlerine renk katacak, harika modelinize eklemeyi unutmayınız.

Lif yapılışları el işlerinde birinci sırada yer alırken kız çeyizlerini süslüyor. Hediye olarak sevdiklerimizi sevindiriyor. Evimize bütçe sağlıyor. Ev hanımlarının olmazsa olmazlarından terapi, hobi olarak yapılmaktadır.

pıtırcık modelinde renk seçimi sizlerin nasıl sevdiğine ve kalan iplerini değerlendir isteyenler daha renkli yapabilirler. Tığ seçimi ip marka ve elinizin alışkanlığına bağlıdır. Lif modelimiz çift sayılar üzerine kurulmakta fayda var. Küçük 16 fıstık orta boy 18 fıstık ve büyük boy lif sevenler 20,22 fıstık olarak ebat ayarlaya bilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız hiç üzülmesinler onlar için video anlatımlarımız çok yardımcı olacaktır. Detaylı anlatım kolaylıkla yapabileceklerdir. Yapan bütün arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin yeni güzel örneklerde görüşmek üzere hoşçakalın.

             ⇓

Lif yapılışı ve örneklerini pıtırcık lif yapımı daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı unutmayınız.

Pıtırcık lif örneği video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü Sevdası kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.

Pıtırcık lif yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ