Kendi Mutfağınızı Kendiniz Yenileyin

Kendi Mutfağınızı Kendiniz Yenileyin

Ucuz ve pratik bir şekilde mutfağınızı yenilemek için aşağıda yer alan videoyu izleyebilir ve adımları takip edebilirsiniz.

Çoğumuzun evinde bulunan eski mutfak dolapları ,sandalyeler, duvar kağıtları, fayanslar artık modası geçtiği için kötü görünmektedir. Mutfak yenilemeyi çoğu kişi istese de genellikle ekonomik nedenler ve çok fazla uğraştırıcı olması yüzünden vazgeçmektedirler. Genellikle evlerimizde inşaat firmalarının yaptığı geleneksel ve görüntüsü güzel olmayan mutfak dolapları yer almaktadır. Klasik bir görüntü oluşturan bu dolaplar genelde estetikten yoksun ve kahve tonlarındadır.

Evimizin mutfağını yenilemek için aslında düşündüğümüz kadar çok paraya veya zamana ihtiyacımız yoktur. Son zamanlarda oldukça popüler olan dolap yapıştırma ürünleri ile mutfak dolaplarınızı yepyeni bir hale kolayca getirebilirsiniz. Aynı şekilde fayanslar için de yapıştırma ürünlerden kullanabilirsiniz. Eğer mutfaklarınız küçük ise yenileyerek daha ferah bir alan yaratabilirsiniz. Önemli olan hangi ürünleri kullandığınız ve bu ürünlerin mutfağınıza uygun olup olmadığıdır.

Mutfak dolaplarınıza yapıştırma ürünleri yapıştırmadan önce mutlaka vidaları ve kulpleri mutlaka sökünüz. Aksi takdirde düzgün bir görüntü olmayacaktır. Kapakları dolaplardan tamamen sökmeniz gerekmektedir. İşlemi yapmadan önce mutlaka tüm dolapları güzelce temizleyin. Eğer boya kullanacaksanız multisurface özellikli olanları kullanmanız gerekmektedir.

Aşağıda yer alan videodan mutfağınızı nasıl kolay yenilersiniz adım adım takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ