Canım Anne

Nar tanesi örgü modeli yapılışı

Nar tanesi örgü modeli yapılışı

Nar tanesi örgü modeli yapılışı iki şiş örgü tekniğidir. Çok amaçlı bir örgü modelidir. Bir çok örgü modellerinde kullana bilirsiniz. Bebek örgülerinde veya kendiniz için atkı yapımda, yelek örgülerinde şık bir örgü modeli olarak yapabilirsiniz.

Örgü modelleri en çok sevilen el işlerinde yer almaya devam ediyor. Hanımlarımız hobi olarak örgü tekniklerinden bir çok güzel modelleri yapmaya devam ederken bizlerde en güzel örgü örneklerini sizlere sunmaya devam ediyoruz

Şiş modeli örgüler tercihiniz ise nar taneleri örneğini farklı örgü modellerinin aralarında kullanabilirsiniz.

Örgü ve yapılışları video anlatımlı olarak sayfamızda bulunmaktadır. İstediğiniz örgü tekniğini kolaylıkla uygulaya bilirsiniz.

Yapılışları video anlatımlı olmak üzere yeni öğrenen arkadaşlarımıza oldukça yardımcı olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Nar tanesi örgü modeli yapılışı

Orta kalınlıkta ip tercihi

3,5 Numara şiş tercih edilmiştir.

Model 3 ilmek ve katlarından oluşmaktadır.

Nar tanesi modelini detaylı anlatımı için videoyu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Örgü, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Tığ işleri sevenler içinde güzel modelimiz olan tığ işi yonca modeli yapılışı için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Nar tanesi örgü modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Şerifenin örgü dünyası youtube kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ