Örgü Abiye Patik Modelleri

Örgü Abiye Patik Modelleri

Örgü bizim hayatımızda çok eski zamanlardan beridir var olan ve halen daha günümüzde varlığını yeni abiye patik modelleri ve ürünleri ile devam ettiren bir gelenektir. Çeyiz sandıklarını süsleyen örgü modeller ve ürünler evlerimizi de süslemekten ve şıklığına şıklık katmaktan geri kalmıyor.

Çeyiz sandıklarımızın olmazsa olmazları arasında yer alan patiklerin birçok modeli ve çeşidi vardır. Tek renk iplik ile yapılan modelleri oldu gibi birden fazla renk ile örülenleri de vardır. Ördüğünüz patiğin rengi kadar ipin kalitesi de bir o kadar önemlidir. Bu yüzden kaliteli ipleri tercih etmeye özen gösteriniz.
Patiklerin beş şiş ile örülenleri olduğu gibi iki şiş ile ve tığ ile örülen patik örnekleri de vardır. Hepsi birbirinden şık ve gösterişlidir. Sizde istediğiniz modelleri tercih ederek rahatlıkla örebilirsiniz.
Patik modelleri arasında son zamanlarda tercih edilen modelleri arasında abiye patik modelleri yer almaktadır. Abiye patikler daha çok tığ ile örülmektedir. Bunların tek renk ile örülenleri olduğu gibi birden fazla renk ile örülenleri de vardır. Aynı zamanda simli iplikler ile örülen abiye patikler de son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Yeni gelin çeyizlerinin olmazsa olmazları arasında yer alan abiye tarzı patikleri birçok modeli bulunur. Pul ve boncuklar, kurdele gibi materyaller ile süsleyerek daha şık hale getirebilirsiniz.
En yeni abiye patik modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden şık ve gösterişli modeller arasında istediğinizi seçerek örmeye başlayabilirsiniz. İlk bakışta örmesi zor gibi gözükse de resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Kendiniz için örebileceğiniz gibi aynı zamanda sevdikleriniz içinde güzel bir hediye olabilecek bir alternatiftir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ