Örgü Banyo Lif Modelleri

Örgü Banyo Lif Modelleri

Örgü Banyo Lif Modelleri

Lif modelleri el işi ile yapılan örgüler arasında en kolay olan modellerden bir tanesidir. Lif modeli tasarlamak için, şiş veya tığ tercih edilebilir. Her sezonda değişen örnekler ve çoğaltılan desenler ile, lif örneklerindeki beğeniler artmaktadır. Bu sezonda da farklı olarak hazırlanan lif örnekleri arasında, marul lifler, lahana lifler, takım lifleri, hayvan figürlü lifler, baskılı lifler, insan figürlü lifler, çiçekli lifler, geometrik motifli lifler ve uzun lifler gibi onlarca hatta yüzlerce çeşit bulunuyor. Lif işi yapmak isteyen her bayan, becerisine uygun olan modellerden bir tanesini seçerek tasarımlarını kolayca hazırlayabilir.


Lifler için seçilen renkler, akla gelebilecek her rengi kapsamaktadır. Yeşil, siyah, beyaz, mavi, sarı, kırmızı, pembe, fuşya, mor, turuncu ve daha onlarca renk tek olarak ya da birleştirilerek farklı modellerde buluşturulabilir. Yeni lif modelleri arasında bulunan lahana veya marul lifler, tıpkı gül gibi, katmanlı olarak yapılan bir yapıya sahiptir. Hem görsel hem de kullanışlı olan bu ürün, çeyizlik veya günlük kullanımlar için uygundur. Sırta yetişmekte zorlanan bay ve bayanlar için tasarlanan uzun lif modelleri de, en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Dikdörtgen şeklinde yapılan bu lifler, istenilen desen ve renkte örülebileceği gibi, son derece ihtiyacı karşılayan bir tasarımdır.
Çocuklar ve bebekler için, banyolar tercih edilen mekanlardan değildir. Bu durum hem anne hem de çocuk için belli bir zaman sonra işkence haline gelmektedir. Bu durumu ortadan kaldırmak için, hamarat hanımlarımız birbirinden sevimli ve eğlenceli hayvan lifleri tasarlayarak, çocukların banyoya alışmasını sağlamaya çalışmaktadırlar. Kedi, köpek, fil,balık, ördek, baykuş, kuş, civciv ve hatta tavuk gibi hayvan figürleri, lifler içerisinde kullanılan örneklerden sadece bazılarıdır. Bu eğlenceli lif örnekleri bütün çocuklar seviyor. Misafir için veya çeyize konulacak olan örnekler için ise, çok daha gösterişli ve şık örnekler tercih edilmektedir. Bu sayede lifler, görenlerin dilinden düşmeyecek kadar güzel ve göze hitap eden bir görünüşe sahip olacaktır. Çiçekli, desenli, çizgili veya düz modelleri tasarlayabilmek için, istenilen renkteki uygun ipler, lifler

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ