Örgü Bebek Tulumları

  Bebek tulumları her zaman anneler için kurtarıcı olmuştur. Özellikle yeni doğan bebekler için tulum diğer kıyafetlere göre daha kullanışlıdır. Çünkü bebeği daha sıcak tutar ve soğuk almasını önler. Tulumlar yaz aylarında da giydirilebilir ama daha çok kış aylarında kullanılmaktadır. Özellikle de geceleri üstünü çok açan bebekler için kullanılmasını tavsiye ederim. Bebek tulumları hazır alınabileceği gibi örgü olarak da örülebilir. Bazıları örgü bebek kıyafetleri ve tulumları örerek geçimini buradan kazanmakta ve evine ek gelir sağlamaktadır.

 Örgü bebek tulumları çocukları daha sıcak tutması açısından ve daha şık gösterişli, sevimli olduğundan birçok kadın tarafından sıkça tercih edilir. Daha çok eski zamanlarda tercih edilen örgü takımlar tulumlar günümüzde yeniden canlanmış ve yeniden moda olmuştur. Eskiyle yeni neslin örneklerini bir araya getirip sizde bebeğinize özgün tulumlar, kıyafetler, pantolonlar, yelekler örebilirsiniz. Birçok örnekleri, farklı modelleri mevcuttur. Kız bebekler için daha çok pembe renk tercih edilirken erkek bebekler için ise mavi renk örgüler tulumlar tercih edilmektedir.

Birçok örgü bebek tulumu örnekleri mevcuttur. İnternet üzerinden birçok farklı örneğe ulaşabilirsiniz. Yapmış olduğunuz örgü bebek tulumlarını üzerindeki motifleri bebeğinizin cinsiyetine göre farklı figürler şekillerle süsleyip kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Sizinde bebeğiniz kendi tarzını yansıtsın istiyorsanız bir yerden başlayabilir ve birçok örneği deneyebilirsiniz.

Kolay örgü bebek tulumu yapımı bulmak istiyorsanız internet sitelerini ziyaret edip birçok modele göz atabilirsiniz. Motiflerin nasıl yapıldığını, tulumların hangi iple, tığla veya şişle yapıldığını ayrıntılı şekilde anlatan siteler mevcuttur. Eğer sizde bebeğinize örgü kıyafetler, tulumlar örmek istiyorsanız siteleri takip edebilir, buralardan yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal sitelerde de birçok kadın bundan ek gelir kazanmakta ve örgülerini internet üzerinden alıcısıyla buluşturmaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ