Örgü Hayvan Figürlü Bebek Şapkası Örnekleri

Örgü Hayvan Figürlü Bebek Şapkası Örnekleri

Örgü Hayvan figürlü bebek şapkaları örnekleri arayanlar için en güzel ve yapımı basit şapka modellerini resimli olarak derledik.

Bebekler için örülen veya satın alınan şapkalar, bereler genellikle hayvan figürlü olur. Özellikle de erkek çocukları için kedi, köpek, baykuş, fare, tavşan, fare ve geyik figürlü hayvan şapkaları tercih edilmektedir. Örgü takım bere veya şapka, atkı ve eldiven ile harika uyumlu örüler yapabilirsiniz.

Kız çocuklarında ise daha çok çiçek desenli şapkalar tercih ediliyor. Hem örebileceğiniz hem de hazır alabileceğiniz en güzel hayvan figürlü bebek şapkası modelleri örneklerini aşağıdan bulabilirsiniz.

Sitemizde yüzlerce örgü bebek şapkalarının videolu anlatımı bulunmaktadır. Hayvan figürlü şapka modellerinden 3 tanesini aşşağıda sizler ile paylaştık.

Örgü bebek şapka fiyatları nedir diye soran arkadaşlar için, ise biz her hangi bir örgü ürünü satmıyoruz zaman zaman bize örgü model gönderen örgücü hanımların paylaşımlarını yapıyoruz, bu paylaşımın hemen alt tarafında instagram veya facebook sayfası iletişim bilgilerine yer veriyoruz. Belirtilen alanlardan iletişime geçebilir, istediğiniz modelin fiyatını öğrenebilirsiniz veya özel tasarım bebek şapka siparişleri verebilirsiniz.

Örgü Kedi Bebek Şapkası Videolu Anlatım
Mause Bebek Şapka Modeli Yapılışı
Kurbağa Bebek Şapkası Yapılışı

Örgü Hayvan Figürlü Bebek Şapkası Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ