Örgü Paspas Modeli Örnekleri

Örgü Paspas Modeli Örnekleri

Evinizde banyo, kapı önü ve salonlarda kullanabileceğiniz yapımı kolay örgü paspas modeli örneklerini aşağıdan bulabilirsiniz.

Hazır yapılmış plastik veya baskı paspaslar almak yerine evinize kendi paspaslarınızı kendi zevkinize göre kolayca örebilirsiniz. Kalın örgü iplerini kullanarak kolay örgü modelleri ile eviniz için şık paspaslar işeleyebilirsiniz. Kalın örgü ipleri ile paspas örerken bazen tığ kullanmanıza bile gerek kalmadan örgünüzü kolayca tamamlayabilirsiniz.

Kapılarınızın önünde kullanabileceğiniz örgü paspas modellerini evinizin dekoruna uygun renkte örebilirsiniz. Aynı şekilde banyonuzda kullanacağınız için de fayans renklerine uygun bir renkte örebilirsiniz. Örgü gökkuşağı paspas modeli, virüs paspas modeli, sonsuzluk paspas modelleri son zamanlarda çoğu kadın tarafından beğenilen ve kolayca örülebilen modellerdir. Bu modeller arasında zevkinize en uygun ve kolay bir şekilde işleyebileceğiniz olanı seçip az maliyetle basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Örgü paspas modellerini yaparken tığ seçimini 10-12 mm numaralardan yana kullanmanızı öneririz. Kalın tığlar sayesinde paspasın örgü modeli daha ön plana çıkacak ve daha güzel bir görünüm ortaya çıkacaktır. Kış aylarında ayağınızın yere değmemesi için çalışma masanızın altına da bu örgü paspas modellerinden yapıp koyabilirsiniz. Eğer evde evcil hayvanınız var ise örgü paspas modellerinin onların üzerinde uyuması için de kullanabilirsiniz.

Örgü Paspas Modeli Örnekleri

Her eve ve zevke uygun olan kolay örülebilen en güzel örgü paspas modeli örnekleri aşağıdan bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ