Örgü şal modelleri yapımı

Örgü şal modelleri yapımı

Örgü şal modelleri yapımı istediğiniz ince ip ile yapabileceğiniz görselliği şık olan şal modelimizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı video anlatımlı olması öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlayacaktır.

Şal modelleri hanımlarımızın oldukça fazla ördüğü vede kıyafetlerini tamamlayıcı aksesuarıdır. Nişan, düğün gibi özel davetlerde bir çok hanımlarımız şal modelleri tercih edilmektedir.

Çeyizler içinde şal modelleri yapılmaktadır. Örgü şal modelimizi farklı renklerde yaparak kızlarımızın çeyizlere saklayabilirsiniz.

Tığ işi şal modeli, gelin şal modelleri farklı modeller için linke tıklamayı unutmayınız yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Örgü şal modelleri yapımı

Şal modeli yapılışı

7 tane zincir çekelim. 1.zincire batalım ve sık iğne yapalım. 3 tane zincir çekelim. Yuvarlağın içine 2 tane 3 lü tırabzan yapalım Araya 2 zincir çekelim. Tekrar 2 tane tırabzan yapalım. Bu işlemi 4 kez tekrar edelim. Zincir çekmeden dönelim ve ilk yuvaya sabitleyelim. Kenar tırabzanları örelim. 5 zincirle birlikte diğer köşeyi yapalım.model için 3 tane yuva yapalım.Ortadaki yuvaya 4 fıstık yapalım. Her sırada fıstık sayısını azaltalım tepede 2 fıstıkla birlikte 2.model için 3 yuva yapalım.Ortada tek fıstıkla birlikte 2 modeli yapalım. Örmek istediğiniz boyuta kadar model sayısını arttıralım.

Tığ işi şal modeli, örgü şal modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Örgü şal modelleri yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ