Örgülü Paspas

Örgülü Paspas

El emeği ile yapılan ürünlere her geçtiğimiz yıl yenirleri eklenmektedir. Elbette ki emek verilmiş el işçiliği ile yapılmış parçalar hazır alınanlardan çok daha fazla değerli ve kıymetlidir.

Onlar tektir ve size özeldir. El emeği ile yapılan dekor ürünleri de son zamanlarda oldukça rağbet ve ilgi görmektedir. Özellikle de ev dekoru için yapılan ürünler çok fazla çeşitlilik barındırmaktadır. Sizde evlerinizde kendi el emeğiniz ile bir şeyler olmasını istiyorsanız şık paspaslar yapabilirsiniz.

El emeği ile yapılan paspasların birçok çeşidi ve türü vardır. Farklı iplikler ve teknikler ile yapılan bu paspaslar evinize ayrı bir hava katacak ve fark ekleyecektir. Bu paspas modelleri arasında son zamanlarda yeni çıkan bir model ise örgülü paspaslardır. Örmesi oldukça basit ve eğlenceli olan bu paspasları sizde rahatlıkla evlerinizde örebilirsiniz.

Örgülü paspas yapmak için öncelikle keçe veya hasır benzeri bir ip alarak işe başlayabilirsiniz. Saç örgüsü şeklinde bu ipleri birbirine örünüz ve daha sonra ayrı ayru örmüş olduğunuz saç örgülerini yine örerek birleştirin ve şekil vermeniz yeterli olacaktır. Örgülü paspasları dilediğiniz renkte yapabilirsiniz. Kullanacağınız yere göre rengini belirleyebilirsiniz. Bu paspasları banyolarınızda kullanabileceğiniz gibi evinizin girişleri içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Örmesi hem basit hem de keyifli olan bu paspasları görselleri takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz. Resimli anlatımlı görsellerimizi siteden takip ederek ve aşamalarına bakarak bu modelden sizde edinebilir ve evinizin için el emeği bir paça üretmiş olursunuz.

Her zaman için el emeği ile yapılan ürünler ev parçalar hazır para ile alınan ürünlerden çok daha fazla değerlidir. Bu yüzden sizde evinize değer katmak ve farklılaştırmak isterseniz bir paspas da siz örebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ