Örümcekli boncuklu oya örnekleri

Örümcekli boncuklu oya örnekleri

Örümcekli boncuklu oya örnekleri çeyizlik tığ işi yazma modelleri örnekleri arayanlar için harika yazma oyası modellerini yazımızın içindeki görselleri inceleyerek uygulaya bilirsiniz.

Kızlarımızın çeyizleri için yazma modelleri tığ işleri arasında en çok yapılan vede çeyizlerde yazma modellerinin sayısı belli olmayacak kadar yapılışı bulunmaktadır.

Yazma modelleri farklı, boncuklu, iğne oyası, tek renk, örümcek modelli, sayısız modeli bulunmaktadır.

Sayfamızda yazma örnekleri ve yapılışı video anlatımlı olan tığ işi yazma modelleri bulabilirsiniz. Yazımızdaki linklere tıklamanız da yeterli olacaktır. En güzel yazma modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Örümcekli boncuklu oya örnekleri

Örümcekli boncuklu tığ oyaları yapılışı

Kum boncuk oyaları, iğne oyası ile yapılan boncuk oyaları, namazlık yazma modellerinde boncuk oyası yapımı tercih edilmektedir.

Yazma modellerinde oya kadar ipin renklerini ayarlamak oldukça önemlidir. Modeli gösteren ipin yazma ile uyumlu olması gerekmektedir.

Naylon ip tercihi, ince uçlu tığ seçimi, 21 numara tığ kullanımı olabilir.

Yazma modelleri, yazma kenarları, tığ oyaları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Farklı yazma modelleri olan boncuklu oya modelleri yapılışı için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Örümcekli boncuklu oya görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ