Örümcekli kare lif yapılışı

Örümcekli kare lif yapılışı

Örümcekli kare lif yapılışı oldukça kolay olan lif modelimizi yeni lif öğrenmeyen arkadaşlarımız kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapılışı video anlatımlı olması sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır.

En yeni lif modelleri içinde sayfamızı ziyaret edebilir veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Örümcekli kare lif modeli üç renkli çalışılmıştır. Sizler renk değişimi kendi sevdiğiniz şekilde uygulayabilir veya çok renkli de tercih edebilirsiniz. Lif modellerinde renk uyumu sizlerin beğenisine kalmıştır.

Çeyizlik takım lif örnekleri, farklı şekil lif modelleri ve tasarım lifler hepsi sayfamızda sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Örümcekli kare lif yapılışı

Örümcekli kolay kare lif modeli yapımı

3 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Modelimize orta kısımdan 6 numara tığımızla bir halka yaparak başlıyoruz. Bu halkanın içine 8 tane tekli fıstık yapıyoruz. Bir üst sırada fıstık aralarına bir fıstık bir örümcek yaparak geçiyoruz. Her sırada renk değiştirerek modeli istenen büyüklüğe gelene kadar örüp kenar oyası yaparak modeli bitiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Örümcekli kare lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ