Canım Anne

Örümcekli yıldız lif modeli yapımı

Örümcekli yıldız lif modeli yapımı

Örümcekli yıldız lif modeli yapımı yuvarlak lif modeli sevenler için görselliği ayrı güzel olan lif örneğini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri çeyiz ve siparişler için oldukça fazla yapılmaktadır. Tığ işi örgü modelleri arasında lif modelleri hanımlarımızın ilgisi her geçen gün artmaktadır. Yapılışları video anlatımlı olması çoğunluğun ve yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza kolaylık sağlamaktadır.

Ayrıca sayfamızda yeni olmak üzere tasarım lif örneklerinden, kare ve uzun lif modellerinin yapılışlarını bulabilirsiniz. Lif modeli örnekleri sayfamızda geniş sayıda içeriği sahiptir siz lif sevenler için yayımlanmaya devam etmekteyiz. Modellerimize yazımızın içindeki linke tıklayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Örümcekli yıldız lif modeli yapımı

Örümcekli yuvarlak kolay lif yapımı

Modelimizin yapımında 7 numara tığ ve 2 renk lif ipi kullanıyoruz. 7 zincir çekip halka yaparak başlıyoruz. Bu halkanın içine aralarında 2 zincir olacak şekilde 8 tekli fıstık yapıyoruz. Üst sırada trabzan yapıp bir üst sırada bu trabzanların içine tekli fıstık yapıyoruz. Her sırada aralarda örümcekler yaparak modeli büyütüyoruz. Dilimlerden oluşan modelin etrafına açık renk iple zincir çekerek dolanıp kenar oyası olarak örümcek üzeri tekli fıstık yaparak modeli bitiriyoruz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü günlüğüm youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Örümcekli yıldız lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ