Oturma Odanızı Renklendirecek 5 Fikir

Ev dekorasyonuna son zamanlarda oldukça önem verilmeye başlamıştır. Seçtiğimiz eşyalar, mobilyalar kadar onlara eşlik eden dekoratif ürünler ve aksesuarlar da bir o kadar önem taşımaktadır. Aksesuar ve dekor ürünlerinizi eşyalarınız ve mobilyalarınız ile uyumlu seçerseniz daha şık bir görünüm elde etmiş olursunuz. Eşyalarınız klasik ise aksesuar ve dekor ürünlerinizi de klasik seçmelisiniz. Spor bir tarzınızın varsa aynı şekilde dekor ürünlerini de buna uygun olarak spor tarzda seçmeli ve kullanmalısınız.

Oturma odalarınızın daha renkli olmasını ister misiniz? Bunun için birkaç püf noktasına dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

.

  • Eğer koltuklarınızın kırlentleri az ise birkaç tane puf kırlent satın alabilir veya evinizin dekoru ile uyumlu olacak kırlentler yapabilirsiniz. El örgüsü, el emeği ile yapılan ürünler giderek değer kazanmaktadır. Sizlerde örgünün ve el emeği ürünlerin gücünden faydalanabilirsiniz. Renkli iplikler ile kırlentler örebilir veya keçelerden kırlentler yapabilirsiniz. Bu evinizin havasını oldukça bambaşka bir hale sokacaktır.

  • Evinizi çiçek bahçelerine çevirmek istemez misiniz? Birkaç tane sevdiğiniz çiçekleri farklı tiplerdeki vazolara dikerek oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Vazolarınızın dışını çakıl taşları ile süsleyebilirsiniz. Veya istediğiniz, beğendiğiniz renklere boyayabilirsiniz.
  •  Evinizin daha cıvıl cıvıl ve farklı görünmesini istiyorsanız avizeniz ile uyumlu olacak bir lambader alabilirsiniz.
  • Evlerimizin olmazsa olmazlarından biri de aksesuar ve dekor ürünleridir. Sizlerde evlerinizi renklendirmek için ufak dokunuşlar yapabilir ve birkaç tane renkli ve farklı aksesuar seçerek evinizde kullanabilirsiniz veya kendiniz el emeğiniz ile yapabilirsiniz.
  • blank
  • Diğer dekorasyon bilgileri için sitemizi incelemenizi tavsiye ederiz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ