Oval lif modelleri

Oval lif modelleri

Oval lif modelleri bir çok çeşit olan lif modellerinde, desen, renk uyumu, kare, yuvarlak, takım olarak yapılan lif örnekleri ve daha fazlası her geçen gün çoğalan örülen lif yapılışlarında oval olarak oldukça beğenilen örnekler arasındadır. Banyo şıklığı için sabunluk olarak yapılan ve çeyiz ve çeyiz bohçalarında yerini alan lifler, hanımların severek ördüğü ve artık iş boyutuna geçen bir meslek diyebiliriz.

El emekleri günümüzde oldukça değer bulmaya başladı. El yapımı bir çok şey tercihler arasında yer alırken bunların en başta olarak lifler geliyor. Zamanla yarışan hanımlarımız hangi örnek kolay ve pratik, ağır bir örnek olsun diyorsanız oval modellerimiz olmak üzere canim anne sitemizde bir çok lif örnekleri sizleri bekliyor. Video anlatımlı ile destekli, aradığınız tüm modellerimiz sizleriçin mevcuttur beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı unutmayınız.

Farklı ve daha güzel modellerimiz için oval lif modelleri ve çeşitlerini görmek ve uygulamak için lif modelleri linke tıklamanız yeterli olacaktır.

REKLAM ALANI

 

blank

oval lif modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ