Canım Anne

Paintte silgi nasıl büyür

Paintte silgi nasıl büyür

Paintte silgi nasıl büyür sorusuna cevap arayan arkadaşlarımız için video anlatımlı olarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yeni bilgisayar öğrenen arkadaşlarımız veya dersleri için paint programı kullanmak isteyen öğrencilerimiz silgi kısmını nasıl kullanabiliriz diyorsa yazımızın içinde bulabilirsiniz.

Paintte silgi nasıl kullanılır ? diyenler için kullanımı oldukça kolay olan bir programdır. Silgi detayı da kolaylıkla video anlatımını izleyerek çözebilirsiniz.

Paintte resim çizerken veya yazı yazarken silgi kullanımına ihtiyaç olduğunda dört farklı şekilde silgi bulunmaktadır. Yapmanız gereken silgi simgesini aktif hale getirmek olmaktadır. Sonrasında istediğiniz boyutta silgiyi seçerek fare ile sağ, sol, yukarı, aşağı doğru oynatarak istediğiniz alanı silebilirsiniz. Silgi istediğiniz alana göre boyut olabilmektedir küçük detaylı silmek için küçük silgi ve büyük alanı silmek içinde simgeyi büyütebilirsiniz. Paintte silgi kullanımı çok kolay olduğunu görebilirsiniz.

Paintte silgi nasıl büyür

Eğitim, genel hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Paintte silgi nasıl büyür video anlatımlı olarak izleyerek uygulayabilirsiniz.

Nedir nasıl yapılır youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ