Canım Anne

Para Biriktirmenin İlginç Yöntemleri

Para Biriktirmenin İlginç Yöntemleri

Para Biriktirmenin İlginç Yöntemleri

Neden para biriktirmeliyiz?  Para birikimi yapmak insanı kendini emniyette hissettirir.  Gelecek adına ekonomik anlamadaki kaygı düzeyimizi düşürmekle birlikte yatırım yapmamıza da olanak sağlar.

para-biriktirmenin-ilginc-yontemleri

  Para Nasıl Biriktirilir?

  • Para biriktirme denildiği zaman Türk halkının vazgeçemediği yöntem olarak ilk akla gelen yastık altı birikimi olan altınlar gelir. Oysa para biriktirme yöntemlerinin ilk ayağı tasarruftur.
  • Harcamalarımızı yapmadan önce ihtiyaç listesi oluşturursak, bizi gereksiz yapacağımız harcamalardan alıkoyar.
  • İndirim günlerini takip ederek indirimli ürünlerden alışveriş yapmakta bütçemizi sarsmayacağı için para birikimimize yardımcı olacak bir diğer yöntemdir.

para-biriktirmenin-ilginc-yontemleri

Para Biriktirmenin En Etkili Yöntemi

  • Evimizde bir şişe veya kavanozla bile oluşturabileceğimiz kumbarayla para birikimine çocuklarımızı da dahil edebiliriz.
  • İş yerlerinde dışarıdan yemek yemek yerine, evde hazırlamış olduğumuz sefer taslarıyla günlük yeme ihtiyacımızı karşılarsak, hem ekonomimize katkı sağlar hem de sağlıklı bir yemek yemiş oluruz.
  • Gıda alışverişimizi aç olarak yapmamakta bizi gereksiz harcamalardan alıkoyacaktır.
  • “Damlaya damlaya göl olur” atasözünü baz alacak olursak, para biriktirme yönteminin azımsadığımız paralarda gizli olduğunu göreceğiz.

Para biriktirmenin ekonominize getireceği büyük katkıları düşünün ve sizde biran önce para biriktirmeye başlayın. Sizce de para biriktirmenin zamanı artık gelmedi mi?

para-biriktirmenin-ilginc-yontemleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi