Ev Dekorasyon Fikirleri

Evinizi dekore ederken en kaliteli mobilya ve objeleri satın almaya yoğunlaşmadan, öncelikle evinizdeki mevcut eşyaları yenileme ve dönüştürme  fikriyle yola çıkmanızı öneririz. Evinizin odalarını dolaşarak neden dekorasyonu değiştirmek istediğinizden emin olmalısınız. Sizi rahatsız ya mutsuz eden eşyaları kullanmaktan vazgeçerek ya da üzerinde küçük oynamalar yaparak nasıl farklılaştırabileceğinizi ufak notlar halinde belirleyin. Dekorasyon konusundaki püf noktaları her zaman klavuzunuz olsun. Öncelikle az eşya ile evinizin daha konforlu ve huzurlu olacağını aklınızdan kesinlikle çıkarmayın.

ev-dekorasyon-fikirleri-1

Ev dekorasyonu nasıl yapılır, hangi malzemeler birlikte kullanıldığında daha zevkli ve ruhunuzu yansıtan bir eve kavuşabilirsiniz, bunları mutlaka dikkatli bir şekilde gözden geçirin. Sevdiğiniz renkleri kullanmak istemeniz kadar doğal bir şey yoktur ancak mümkün olduğunca sizi yormayacak tonlar seçmeye çalışın.

ev-dekorasyon-fikirleri-2

Ayrıca sevdiğiniz tüm renkleri aynı odada kullanmaya çalışmayın, bu yanlış seçim sizi yorabilir ve sonradan pişman olmanıza sebep olabilir. Unutmayın dekorasyon her istediğinizde değişiklik yapabileceğiniz kadar ucuz bir maliyete sahip değil. Özellikle evinizde tadilat yapılacak yerler konusunda asla iyi düşünmeden ani kararlar almayın. Nihai kararı verdikten sonra da işçilik için sakın ucuza kaçmayın, çünkü aklınızdan çıkarmamanız gereken en önemli şey ucuz etin yahnisi ham olur. Yani ucuza mal edeyim derken iş bitiminde sonuçtan mutsuz olup ikinci bir masraf çıkarabilirsiniz kendinize.

ev-dekorasyon-fikirleri-4

Evinizin dekorasyonunu değiştirmeye karar verdiğinizde ev dekorasyon örnekleri ile ilgili bir araştırma yapmanızı da ivedilikle öneriyoruz. Tadilatlarınız için hangi yapı marketler bütçenize ve zevkinize uygun, bunu internetten araştırarak bir fikir edinmelisiniz. Keza mobilyalar için de aynı formülü uygulama imkanınız varsa kesinlikle ince eleyip sık dokuyun diyebiliriz. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlara almak hem 21bütçenizi sarsmayacak, hem de kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

ev-dekorasyon-fikirleri-5

Dekorasyon kategorimizden de çeşitli cazip fikirler edinebilirsiniz. Sayfa linklerimizi ya da sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsanız seviniriz.

ev-dekorasyon-fikirleri-3

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ