Pofuduk çiçekli lif modeli yapımı

Pofuduk çiçekli lif modeli yapımı

Canımanne.com dan kucak dolusu sevgiler selamlar.. Yepyeni bir lif modeli ile yine birlikteyiz. Bu videomuzda yapımı gayet basit keyifle örebileceginiz küçük küçük lif çiçekleri ile de renklendirdiğimiz pofuduk lifin yapımını anlatıma aldık. Pofuduk çiçekli lif modelleri için sizler de bir birinden farklı çok güzel lif modelleri yapabilirsiniz. İstediğiniz renkler ile göz alıcı bir lif örebilirsiniz.

Öncelikle malzemeler;

?Zeminde kullanmak için beyaz renk lif ipi

?Lif ipine uygun numarada tig. ( Ben 6numara kullandım)

? Son olarak bi kaç renk lif ipi ( pofuduk çiçek ve kenar tigini yapmak için.

Pofuduk çiçekli lif yapımı VİDEOLU ANLATIM

Pofuduk lifimizin yapım aşamalarının tamamını videomuzda paylaştık. Pofuduk lif videomuzu izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz ? sorularınız görüşleriniz ve istekleriniz için sizi videonun yorumlar kısmında sizleri bekliyor olacağız?
kanalımiza hâlâ abone olmadiysaniz hemen abone olun ki yayınlanan videolardan ilk olarak sizin haberiniz olsun ?
Ayrıca anlatımını yapmamızı istediğiniz modeller için de bize videonun yorumlar kısmından ulaşabilir her türlü yardımı alabilirsiniz ?
Bütün lif sevenlere kolay gelsin ?

Sevgili arkadaşlar sizlerde videolarımızı izleyerek yaptığınız örgüleri sayfalarınızda bizi @canimannecom etiketini ekleyerek paylaşırsanız çok seviniriz, ayrıca etiketlediğiniz görselleri tüm sayfalarımızda sizin adınıza paylaşabiliriz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ