Canım Anne

Ponpon lif modeli yapımı

Ponpon lif modeli yapımı

Ponpon lif modeli yapımı farklılık arayanlar için harika ponpon lif modeli siz değerli takipçilerimiz için hazırladık umarız severek yapacağınız bir lif modeli olacaktır.

Ponpon lif örneğini çeyizler içinde farklı renklerde yapabilirsiniz. Sipariş alan arkadaşlar içinde favori lif modeli olacağını düşünüyoruz. Yeni ve farklı lif yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle HOŞÇAKALIN..

Ponpon lif modeli yapımı

Malzemeler: 2 renk lif ipi
7 numara tığ
Fırfır için demir saplı tığ
Makas

Yapılışı: Uzun bir zincir çekerek modelimize başlıyoruz ben modelim için 530 kadar zincir çektim. Zincirler bitene kadar küçük kutucuklar için. Bu sırayı tamamladıktan sonra kolaylık olması açısından öncelikle 3 sırada kutucuklarımız da eksiltme işlemi yapıyoruz. Bu işlemi bitirdikten sonra ilk sırada oluşturduğumuz kutucukların içine demir saplı tığ ile uzun fıstık dolguları yaparak fırfır uygulaması yapıyoruz. Bu şekilde bütün kutuları fırfır yaparak bitiriyoruz. En son aşamada saç örgüsü olarak hazırladığımız ipimizi iç kısımda kalan en son sıradaki kutucukların içinden geçirip topluyoruz ve bağlıyoruz lifimize yuvarlak ponpon görüntüsünü bu şekilde veriyoruz. Yapılışı kolay ve kısa surede bitirebileceğimiz güzel bir model olan ponpon lifimizi bebek lifi olarak tercih edebilirsiniz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Ponpon lif modeli yapımı VİDEO ANLATIM

Suzanın elişi dünyası kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ