Ponpon Meyve Yapımı, Karpuz, Çilek, Kivi, Limon, Armut, Nar

Ponpon Meyve Yapımı, Karpuz, Çilek, Kivi, Limon, Armut, Nar

Merhabalar arkadaşlar elimizde kalan ipleri değerlendirmek ve çocuğumuz ile birlikte keyifli vakit geçirmek istiyorsanız bu kendin yap ve geri dönüşüm projesi tam sizlere göre..

Yabancı bir sitede gördüğüm harika ponpon meyveleri hemen sizler ile paylaşmak istedim.

pon pon meyve için sadece 3 şey gerekir:

  • Yün,
  • Karton
  • ve makas.
Ponpon Kapuz Yapımı

Ponpon Kapuz Yapımı

Ponpon Kapuz Yapımı

Ponpon Kapuz Yapımı

KARPUZ PON PON YAPILIŞI

1. İlk Ponpon yarısında, pembe iplik sarın ve gittiğiniz gibi rastgele yerlerde siyah iplik küçük bir şal dağılım.Yukarıdaki çilek gibi. Böyle pompom tüm ilk yarısını bitirmek.

Dış deri üzerindeki yeşil şeritler oluşturmak için yanyana – ışık ve karanlık – 2. Şimdi ikinci yarısında, iki yeşil iplik karışımı sararak başlayın. Sen (yukarıya bakınız, ben yaptım) ile bu Ponpon yapımcısı 3/4 kapsayabilir veya tüm uzunluğu daha büyük bir yeşil deri alanını yapmak isterseniz.

3. yeşil üstüne beyaz iplik ince bir tabaka sarın.

4. Bu beyaz tabakanın üst kısmında, ya da tohum parçaları olmadan ya ilk Ponpon yarısında kullanılan pembe renk sarın.

5. Böylece pompom yarısı, diğer yarısı yeşil, beyaz ve pembe tabakaları oluşur, tamamen pembedir.Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi, üstüne pembe tamamladı. Birlikte iki yarısını koyun ve bitirmek.

6. Şimdi yukarıdaki son görüntü gibi görünecektir. Istediğiniz gibi yuvarlak top ya da benim yaptığım gibi bir sivri ucu ile bir kama içine.

Ponpon Limon Yapımı

Ponpon Limon Yapımı

Ponpon Limon Yapımı

Ponpon Limon Yapımı

LİMON PON PON YAPILIŞI

1. uçtan uca tüm yol ilk beyaz ince bir tabaka sarın değil. Eğer diyagram ve fotoğrafta gördüğünüz gibi, her iki ucunda bazı oda bırakmak gerekir.

2. Sağ üst resimdeki gibi bazı sarı iplik sarın. Her iki ucunda Fatter ve merkezinde bir boşluk ile ortasına doğru daha incedir.

3. üstünde beyaz bir başka ince bir tabaka sarın. Gördüğünüz gibi, şekil bir saat cam gibi ortada dar var.

Dar, orta alanını dolduran üstünde 4. sarın daha sarı iplik.

5. Yine üstte beyaz ince bir tabaka sarın.

6. Şimdi her yerinden sarı insana yakışır bir miktar sarın. Bu limon pompom sizin ilk yarısıdır.

7. ikinci yarısında için, sadece katı sarı renk sadece sarın.

Ta-da! Eğer açtığınızda, bazı beyaz çizgiler boyunca gidiş bu sarı kaba topu alacak. Beyaz çizgiler düz ile kivi gibi, üst tarafını kırpın. Yüzeye düz makas tutun ve kırpma tutun.

Elinizdeki ortasına doğru kenarları toplayın ve düzgün beyaz bir daire kenarları kırpın. Eğer düz üst memnunsanız kez, bir neater limon şekle sarı vücudun geri kalanını kırpın

Ponpon Çilek Yapımı

Ponpon Çilek Yapımı

Ponpon Çilek Yapımı

Ponpon Çilek Yapımı

Ponpon Çilek Yapımı

Ponpon Çilek Yapımı

ÇİLEK PON PON YAPILIŞI

Pompom için bir üs olarak

1. sarın kırmızı iplik ama tohum yaratmak için fotoğrafın olarak orada burada dağınık beyaz iplik birkaç tamamladı ekleyin. Gidip katmanları oluştururken rastgele yerlerde bu işlemi tekrarlayın.

2. gevşek bir ucunda yeşil iplik küçük bir demet ekleyin. Aynı şekilde pompom diğer yarısını yapın ve yeşil kısımları aynı ucunda karşılamak böylece onları biraraya getirmek.

Kırpma

3. birlikte üstündeki bütün yeşil iplik tutun ve ilk başta sadece düzgün bir top haline kırmızı kısmını kırpın. Şimdi çilek benzemeye bir sivri şekle alt ucu kırpın.

4. Şimdi üst yeşil iplik dümdüz ve bazı iplikler bir yıldız gibi şekil, diğerlerinden daha kısa kırpın. İsterseniz çilek o yapraklı üst yüzden bazı özellik vermeye çalıştım ben gibi, onlara çok daha kısa kırpabilir. Uzun bir sap olarak ortada bir kaç iplikler tutun. Yum!

Ponpon Kivi Yapımı

Ponpon Kivi Yapımı

Ponpon Kivi Yapımı

Ponpon Kivi Yapımı

Ponpon Kivi Yapımı

Ponpon Kivi Yapımı

KİVİ PON PON YAPILIŞI

Ben onun yanında her fotoğrafta kaydırma kulüpler kısmını göstermek her resmin sol üst köşelerinde küçük diyagramlar yaptık. Umut olur!

1. orta alanda yaklaşık 1/3 ponpon makinesi kapsayan beyaz iplik tabakaları bir çift sarın.

2. Beyaz ve siyah ipliğin bir karışımını bir araya tutun ve tohum üstünde sarın.

3. sarın yeşil baştan üst ve tohum tarafta iplik değil, Ponpon yapımcısı çok kenarlarına tüm yol. Her iki tarafta bazı oda bırakın. Yukarıdaki resme bakın.

4. Dış cilt rengi için baştan kahverengi iplik sarın. Bu kez, kenardan kenara Ponpon yapımcısı tüm alanını kaplar. Bu şimdi kivi pompom bir yarısıdır.

5. ikinci yarısında için, kahverengi deri rengi sadece tamamen sarın. Birlikte iki yarısını koyun ve bitirmek.

Eğer onu açık kestiğinizde, kahverengi dış renk ile çevrili ortasında yeşil bir kivi tasarıma sahip olacak. Düz üst yapmak için yeşil iç meyve parçası kesin. Yukarıdaki fotoğrafta olduğu gibi bunun üstüne yatay olarak burası senin makas yapmak ve kabarık üst kapalı snip. Ortada bütün pompom bağlıyor ipliğe çok yakın Döşeme için dikkatli olun. Biz pompom ilk yarısında yeşil üstüne ekstra kahverengi iplik sarın nedeni bu olmaz bu yüzden yeşil kısmı uzak pompom merkezini tutmak, ama sen değilsin o kontrol hala değer Döşeme olarak merkeze çok yakın kesim.

Oldukça düz üst kesilmiş sonra, çeki düzen vermek için yeşil çemberin kenarları kırpın. Daha sonra da bütün kahverengi iplik üzerinde fotoğraf gibi yeşil yanındaki dışarı çıkmış snip. Şekli gibi uzunca bir kivi yapmak diğer tarafta kahverengi iplik kalanını kesin. Bitti!

 

http://blog.mrprintables.com/pom-pom-fruit/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. şerife dedi ki:

    Gercekten harika emeginize saglik

BİR YORUM YAZ