Ponponlarla Evinizi Baştan Dekore Edin

Ponponlarla Evinizi Baştan Dekore Edin

Ev dekorunda alınan eşyalar kadar onları tamamlayan dekorasyon ürünleri de bir o kadar önem taşımaktadır. Sün günlerde el emeği ürünlere verilen değerin artması ile beraber dekorasyon ürünleri, parçaları da el emeği, el işi ile yapılmaya ve tercih edilmeye başlamıştır.

Sizlerde el becerilerinizi ve hayal gücünüzü kullanarak harikalar yaratabilirsiniz. Sizin için ponponlar ile yapabileceğiniz harika fikirleri, kendin yap projelerini bir araya getirdik. Bu örnekleri inceleyerek sizlerde uygulayabilirsiniz.

  • İster tek renk isterseniz de birden fazla rengi kullanarak aynı boyutta birçok ponpon yapınız. Ardından delikli bir paspas üzerine yapmış olduğunuz ponponları bağlayarak şık bir paspasa dönüştürünüz. İsterseniz banyonuzda, isteseniz holde veya yatak odasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kare formlu olarak yapabileceğiniz gibi aynı zamanda yuvarlak da yapabilirsiniz.
  • Tek renk ve sıradan sandalyelerden sıkıldıysanız rengarenk ponponlar ile süsleyerek evinize renk ve farklılık katabilirsiniz.
  • Oyuncak yapımında yine ponponlardan destek alabilirsiniz. Sevimli bir tavşan veya kirpi, kardan adam yapabilir çocuğunuza hediye edebilirsiniz. Eğer çocuğunuz anlayacak yaştaysa bunu keyifli bir şekilde beraber de yapabilirsiniz.
  • Salonunuz veya odanız için dekoratif çiçek mi almayı düşünüyorsunuz? Peki ya kendi el becerilerinizi kullanarak yapmaya ne dersiniz? Rengarenk ponponlar yaparak şık bir dekoratif çiçek buketi yapabilir, evinizde uygun yere koyabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Susan Davidson dedi ki:

    What yarn do you use for the crochet

  2. Susan Davidson dedi ki:

    Do you have instructions in Englisg

BİR YORUM YAZ