Canım Anne

Popcorn Lif Modeli Yapımı

Popcorn Lif Modeli Yapımı

Popcorn Lif Modeli Yapımı

Merhabalar arkadaşlar bugün Sibel Öztürk hanımın anlatımını yapmış olduğu 3 boyutlu Popcorn lif modeli yapımı nı sizler ile paylaştık . Bu Popcorn Lif Modeli Yapımı nı güzel bir şekilde anlatan diğer arkadaşlarımızın videolarını sizler ile paylaştık.   Sibel Öztürk youtube kanallarına  bu güzel anlatımı için çok ama çok teşekkür ederiz. Rengarenk bir lif pufpuf yada popcorn, yada doğum günü pastası lifi diyede adlandırabiliriz. Çift kat örülüyor, ayrı ayrı motifler olarak örülüyor ardından birleştirme yapılıyor, ardından alt zemin örülerek dikme işlemi yapılıyor. Makas ve tığ kullanıyoruz 7 numara, ama siz kendinize uygun olan bir tığ kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Örnek anlatıma sihirli halka ile başlayın, yapamayanlar 4 zincir ile başlayabilirler, devamı için videoyu izleyiniz.

Beyaz zeminde ören bayan kristal ip kullanılmıştır. Renkli ipler ise bon bon marka iptir. Ortadaki sarı renkte ören bayan kiristal iptir.

3 Boyutlu Popcorn Lif modelin ören arkadaşların yaptıkları lif modellerini @canimannecom etiketi ile paylaşırsanız seviniriz. Facebok ve instagram dan bizlere lif modellerini ulaştırabilirler. Popcorn lif modelinin tasarımını yaptığı için kendisine çok ama çok teşekkür ederiz. Popcorn lif modeli o kadar güzel tasarlanmış ki en ince ayrıntısı bile düşünülmüş, pofuduk pofuduk 8 adet küçük puf puf yapıp ortasına büyük pofuduk yapıp bunları birleitiriyorsunuz.  Emeğinize sağlık Sibel hanım nice güzel lif modelleri tasarlamanız ümidiyle.

Popcorn lif modeli yapımı na dair tüm detaylar aşağıda paylaştığımız videolarda bulabilirsiniz. Popcorn lif modelini yapacak olan tüm arkadaşlara kolay gelsin.

Popcorn Lif Modeli Yapımı – Mısır Patlağı Lif Modeli Videolu Anlatım

Popcorn Lif Modeli

Popcorn Lif Modeli

Popcorn Lif Modeli

Popcorn Lif Modeli

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ