Pratiklikten Yana Olanlara

Pratiklikten Yana Olanlara

Genç kızların hayallerini süsleyen o uzun saçlarıyla yapmak istedikleri bir sürü model olmasına rağmen asla hangi modeli kullanmak istediklerine karar veremezler. Sizlere sesleniyoruz o özenle baktığınız saçlarınızı kullanışsız gibi görmeyin onlarla çok yaratıcı tarzda şekiller verebilir çok şık da olabilirsiniz. Saç da örgü modelleri sevenler artık sürekli örgü yapmasın ve topuz saç modelleri sevenler de sürekli topuz yapmasın diye muhteşem bir model geliştirilmiştir. Öncellikle örgü modelini ele alacak olursak çeşitli örgü modelleri vardır ama bunlardan en maharet isteyeni de balık sırtı örgü modelidir. Bizler bu modeli kullanarak ve sürpriz olarak bir şey daha ekledikten sonra sizlere harika bir model tasarlayacağız. Sıra topuz yapmayı severlere geldi sizler endişe etmenize gerek kalmadan topuzunuza karışmadan örgü ile karışık bir şey oluşturacağız. Sıkı durun hem örgü hem de topuz karışımı olan Balık sırtı örgülü topuzu sizlerle buluşturuyoruz. Sizlere bu modeli ayrıntılı bir şekilde anlatacağız.

Öncelikle Balık sırtı örgülü topuz saç modelimize saçlarınızın arka kısmını balık sırtı şekilde örerek en dipten başlayabilirsiniz. Örgünüzün sıkı olmasına dikkat etmelisiniz çünkü topuzla birleştirebilmeniz için özenli ve düzenli bir örgü yamanız gerekir. Balık sırtı örgünüzü üste doğru uzatıyorsunuz ve ardından sıkı bir topuz yaparak bu özel saç modelinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Hem örgü sevenler hem de topuz sevenlerin ortada buluştuğu tek nokta bu saç modelidir. İki zıt noktayı bir araya getirmek işte bu kadar kolay.

Balık sırtı örgülü topuz modelini sizlere ayrıntılı bir şekilde anlatmış olduk sizler de bu modeli özel günlerinizde, toplantılarınız da, ve şık olmak istediğiniz her zaman da kullanabilirsiniz. Ayrıca kolay ve pratikliği ile anında yapabileceğiniz her zaman kullanabileceğiniz toplu ve rahattır. Sizlere bu modeli en ayrıntılı şekillerine göre anlattık umarım bizler anlatabilmiş sizler de anlayabilmişsinizdir sizlere en pratik yolları göstermek için bu avantajları paylaştık umarım bu modelden her zaman faydalanabilirsiniz. İki modeli bir araya birleştiren ilk modeldir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ