Renkli Ara Takımı Örnekleri

   Dantelin kullanım alanı o kadar geniş ki evimizin tüm odalarına izler bırakmayı çok iyi bilmiştir. Mutfaklarımızdan yatak odalarımıza, banyolarımızdan salonlarımıza kadar el emeği, göz nuru el işi parçaları rahatlıkla görebiliriz. Hiç şüphesiz ki el emeği ürünler, hazır ürünlere göre çok daha şık ve zariftir. Ayrıca el örgüsü, el işi ürünler tektir ve size özeldir. Dantel sabır işidir. Ancak ortaya çıkan sonuçlar verdiğiniz emeğe fazlasıyla deyecektir.

Yatak odalarımız için kullandığımız ara takımları, nevresimleri de bunların başında gelmektedir. Metrelerce bin bir emekle örülen danteller, birbirinden şık kumaşlara geçirilerek hayat bulmaktadır. Yatak odalarımızın şıklığına şıklık katan ara dantelli takımlar odanızın şıklığına şıklık katacak daha güzel gözükmesini sağlayacaktır. Dantellerin moda geçti gibi tabirler bazı kadınlar tarafından kullanılmış olsa da günümüzde dantele verilen önem ve değer yeniden eski halini almıştır.

Dantel ürünler, parçalar küllerinden yeniden doğmuştur. Yeni modellerde ara takımı örnekleri, farklı özelliklerde birbirinden şık nevresim takımı için kumaşlar ortaya çıkmıştır. Değişen moda ile beraber danteller ve kumaşlarda değişmiştir. Dantel ve örgüye verilen değer hiçbir zaman bitmeyecek ve gün geçtikçe el emeğine verilen değer de artacaktır. Bunu düşünecek olursak yatak odalarımızın için birbirinden şık ara dantelli nevresim takımları yapmaya şimdiden başlayabilirsiniz.

Ara dantellerinizi geçirmek için seçtiğiniz kumaşta bir o kadar önemlidir. Seçtiğiniz kumaşın kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Bin bir zahmet ve emek ile ördüğünüz dantellerinizi, en şık ve kaliteli kumaşları kullanarak birbirinden şık nevresim takımları elde edebilirsiniz.

Ara takımı modelleri eskiden genellikle beyaz olarak örülmekteydi. Ancak günümüzde renkli ipler ile örülen modeller ortaya çıkmıştır. Renkli ara takımı örnekleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ