Renkli Bebek Odası Dantel Modelleri

   Dantellerin kullanım alanı gün geçtikçe artmaktadır. Eskiden yalnızca çeyiz sandıklarını süsleyen danteller artık günümüzde çok fazla alanda kullanılmaya başlamıştır. Dantel parçalar, ürünler giyim sektöründe sıklıkla kullanıldığı gibi ev dekorasyonunda da el emeği ürünlere fazlasıyla yer verilmeye başlamıştır. Dantel parçalar hak ettiği değere yeniden kavuşmuştur. Özellikle de ev dekoruna renk katan birbirinden şık ve modern dantel modelleri mevcuttur.

Dantelin evlerimizde kullanılmadığı oda yok desek yalan söylemiş olmayız. Salonlarımızdan yatak odalarımıza, mutfaklarımızdan banyolarımıza hatta bebek odalarına kadar her oda da dantelden izler bulmak mümkündür. Dantel şıklığı ve zarafeti ile dokunduğu her yeri daha şık ve gösterişli kılmaktadır. El emeği ürünlere verilen değer günümüzde yeniden canlanmıştır. El emeği ürünlerin başında da dantel parçalar gelmektedir.

Bebek beklerken, bebek odası hazırlarken her şeyin en iyisini en güzelini isteriz. Aldığımız eşyalar, mobilyalar kadar onlara eşlik eden aksesuar ve dekoratif eşyalar da bir o kadar önem taşımaktadır. Dekoratif ürünlerin hazır olarak alınanları olduğu gibi el emeği, göz nuru ile yapılan modelleri de vardır. Hiç şüphesiz ki el emeği tektir ve size özeldir. Bu yüzden el emeği ürünler hazır ürünlerden çok daha fazla değerli ve önemlidir.

Bebek odasının perdelerini kumaş kenarına eklenen dantel ekler ile oluşturulan perdeleri kullanabilirsiniz. Hem daha şık hem de daha gösterişli olacaktır. Aynı zamanda bebeğiniz için dantelden yapılmış takı için kırlent örebilirsiniz. Takı kırlentini beyaz renk dantel ile yapabileceğiniz gibi renkli iplerle de örerek daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Birbirinden şık renkli bebek odası dantelleri mevcuttur. Bebeğinizi odasının kapısına onun adının işlendiği bir havlu asabilirsiniz. Hem ona özel olacak hem de fazlasıyla şık duracaktır.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ