Renkli Havlu Kenarı Modelleri

  Havlular çeyiz sandıklarımızın olmazsa olmaz parçalarından biridir. Kenar dantelli havlu kenarları genç kızların çeyizlerini süslemeye bugün de halen daha devam etmektedir. Havlu kenarları küçük parçalardan oluştu için örmesi daha pratik ve kolaydır. İlk defa dantel örmeye başlayacak olanlar genellikle havlu kenarı ile başlamaktadır. Küçük parçadan oluştuğu için örmesi kolay ve keyiflidir. Eskiden günümüze kadar gelmiş olan havlu kenarları olduğu gibi güncel havlu kenarları da vardır. Modern ve birbirinden şık havlu kenarları sizinde çeyiz sadıklarınızı süslemek için kullanabileceğiniz modeller arasında olabilir.

Havlu kenarı modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tığ ile örülen havlu kenarları olduğu gibi iğne oyası ile örülen kenarlarda mevcuttur. Özellikle de son zamanlarda iğne oyası ile örülen modelleri fazlasıyla ilgi kaynağı olmayı başarmıştır. İğne oyasının zarafeti havlularınıza da oldukça fazla yakışacaktır.

Havlu kenarı örnekleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tek renk örülen havlu kenarları olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı renkli havlu kenarı örnekleri de mevcuttur. Renkli havlu kenarları sizinde banyolarınızın şıklığına şıklık katacaktır. Banyolar için örülen havlu kenarları olduğu gibi mutfak havluları için yapılan birbirinden şık havlu kenarları mevcuttur. Aynı zamanda havlu kenarlarının pul, boncuk, farklı formlarda serum ve inci kullanılarak yapılanları da vardır. Bu ve benzeri materyalleri kullanarak havlularınızın daha şık ve gösterişli olmasını sağlayabilirsiniz.

Sizde birbirinden şık ve gösterişli havlu kenarları için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Kolay ve pratik modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Örgüye yeni başlamış olan bayanlar için kolay modellerimiz olduğu gibi örgü de oldukça başarılı olan bayanlar için daha zor modellerimiz de vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ