Renkli Kare Dantel Örnekleri

Renkli Kare Dantel Örnekleri

   Dantel parçalar evlerimizi süslemeye bugün de bütün zarafeti ve şıklığı ile devam etmektedir. Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başaran dantel örneklerinin yanı sıra güncel, yeni trend olmuş dantel örnekleri de mevcuttur. Eskiyle yeninin buluşmasıyla beraber birbirinden özgün modeller ortaya çıkmıştır. Dantel çeyiz sandıklarımızı süsleyen en önemli parçalardan biridir. Dantelden yapılan birçok ürün ve parça mevcuttur. Yatak odalarımızdan, mutfaklarımıza, oturma odalarımızdan banyolarımıza kadar evimizin her köşesinde izler bırakmayı çok iyi bilmiştir. Dantelin zarifliği ve şıklığı ev dekorasyonumuza büyük bir şıklık ve renk katmıştır.

Dantel parçalardan biri de kare dantel örnekleridir. Kare dantelden yapılan birçok farklı model ve çeşit mevcuttur. Kare masa örtüleri, fiskos takımları, oda takımları, mutfak peçeteleri gibi birçok farklı çeşidi mevcuttur. Kare formunu dantellerde kullanmayı seven bayanlar için birbirinden şık modeller ortaya çıkmıştır.

Kare dantel örnekleri birçok farklı çeşitten oluşmaktadır. Salonlarımızı süsleyen vitrin takımları, yatak odalarımızı süsleyen kare oda takımları, kare masa örtüleri bunlardan sadece birkaçıdır. Kare dantellerin tek parça şeklinde örülenleri olduğu gibi parçaların birleştirilmesi ile veya motiflerin birleştirilmesi ile oluşturulan modelleri de mevcuttur.

Kare dantel modelleri evlerinizin şıklığına şıklık katacak, daha gösterişli ve şık bir görünüm kazandıracaktır. Kare dantellerin tığ ile yapılanları olduğu gibi iğne oyası ile yapılan modelleri de mevcuttur. Son zamanlarda özellikle de iğne oyası ile yapılan modeller çok fazla ilgi ve alaka görmeye başlamıştır.

Kare danteller genellikle beyaz iplerle örülse de renkli kare dantel örnekleri de vardır. Özellikle de son dönemlerde renkli danteller fazlasıyla ilgi kaynağı olmayı başarmıştır. Sizde birbirinden şık modeller için sitemizdeki görselleri yakından inceleyip takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ