Renkli Kırlent Örnekleri

Renkli Kırlent Örnekleri

   Evimizdeki eşyalar, mobilyalar kadar onlara eşlik eden aksesuarlar ve dekoratif ürünlerde bir o kadar önem ve değer taşımaktadır. Bunların birbiriyle uyum içinde olması ve birbirini tamamlaması gerekir. Spor mobilyalara sahipseniz dekoratif ürünlerinizi de spor tarzında seçmelisiniz. Klasik mobilyalarla döşeli bir eviniz varsa dekoratif ürünlerinizi de klasik olarak seçmeli veya yapmalısınız. Hazır olarak satılan yüzlerce dekoratif ürün, aksesuar mevcuttur. Hazır olarak satılanların yanı sıra el emeği ile yapılmış dekoratif ürünlerde vardır. El eneği ürünlere verilen değer günümüze yeniden artmıştır. Bin bir çeşit ve model de ev dekorasyonu için kullanabileceğiniz ürünler, parçalar mevcuttur.

Evlerimizde kullandığımız dekoratif ürünlerden biri de kırlentlerdir. Dekoratif kırlentler salonlarınıza renk ve şıklık katacaktır. Birbirinden şık ve gösterişli modelleri vardır. Salonlarınız için kullanabileceğiniz kırlent modelleri olduğu gibi yatak odalarınız için uygun olan kırlent modelleri de vardır. Hazır olarak satılanları olsa da daha çok el emeği, göz nuru ile yapılmış el işi ürünler, kırlentler kullanılmaktadır.

Kırlentlerin tığ ile örülenleri olduğu gibi şiş ile örülen modelleri de vardır. Kalın örgü ipleri ile örülen kırlentler olduğu gibi ince dantel ipleriyle örülen modelleri de mevcuttur. Nasıl bir kırlent sevdiğinize ve beğendiğinize göre istediğiniz modeli seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz.

El işi kırlent modelleri birbirinden farklı çeşitliliğe sahiptir. Dantel desenli ince iplerle örülen modeller olduğu gibi kalın iplerle örülen örgüden yapılmış kırlentlerde vardır. El işi kırlentinizi tek renk yapabileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da şık modeller elde edebilirsiniz.

Dekoratif olarak kullanılan kırlentler genellikle beyaz olarak örülse de son zamanlarda renkli iplerle örülen kırlentler fazlasıyla ilgi kaynağı olmayı başarmıştır. Cıvıl cıvıl renkleri kullanarak evlerinize renk ve şıklık katabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ