Renkli Tığ İşi Örgü Modeli / Örgü Battaniye Modeli

 Örgü modelleri kış aylarının vazgeçilmezidir. Birçok modeli bulunan renkli tığ işi örgü modelleri arasından birini anlattık bugün. Örgünün sayısızca örnekleri , farklı tasarım ve motifleri bulunmaktadır. Her kesime hitap eden örgü modelleri el işleri arasında en çok keyifle uygulanan el işidir. 

Özellikle tığ işi motif ve model müptelaları vardır. Rengarenk motifleri her yere uygulayan ve sonuna kadar yakıştıran. Hal böyle olunca yıllar içinde farklı desen ve motifler çoğalmış ve çoğalmaya devam etmektedir.

Tığ işi modelini battaniye ,atkı , yelek, şal modellerine uygulayabilirsiniz. Uç kısmına püskül detayı kullanabilirsiniz. Ya da kenar tığlaması da yapabilirsiniz. Örgü çanta, kırlent, bebek battaniyesi gibi istediğiniz modele göre zincir sayısını ayarlayarak üzerine modelimizi uygulayabilirsiniz. Yapılışının video anlatımlı olması yeni öğrenecek arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlayacaktır. Buna rağmen takıldığınız yerleri yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Tığ işi modelleri, örgü modelleri, yeni örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Sitemizde birbirinden güzel içerikler bulmanız mümkündür.

Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Renkli Tığ İşi Örgü Modeli / Örgü Battaniye Modeli
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ