Renkli yapraklar lif modeli yapılışı

Renkli yapraklar lif modeli yapılışı kalan lif iplerinizi değerlendire bileceğiniz bir modeldir. İstediğiniz renkleri kullanarak lif modelini kendi beğeninize göre yapabilirsiniz. Yapılışı oldukça kolay olan lif çalışmasıdır. Detaylı video anlatımı izleyerek yeni öğrenen arkadaşlarımızında rahatlıkla yapacağı lif modeli olacaktır.

Lif modelleri çeyizlik ve hediyelik olarak yapılan en çok tercih edilen el işleri arasında yer almaktadır. Farklı modellerin olması ve çabuk örülmesi hanımlarımızın tercihinde olmaktadır.

Ayrıca sipariş alan arkadaşlarımız içinde lif modelleri oldukça önemlidir. Yeni ve farklı lif örnekleri içinde sayfamıza bakmayı unutmayınız. Yazımızın içindeki linke tıklayarak daha kolay ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Renkli yapraklar lif modeli yapılışı

4 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

6 Yapraktan oluşmaktadır.

Yıldız tekniği ile örülmüştür.

İlk olarak 3 zincir çekelim ve zincir içine dörtlü fıstık yapalım ve kapatıp üzerine bir zincir çekelim. Fıstık üstüne açık fıstık dibine açık fıstık ikisini bir kapatalım ve üzerine bir zincir çekelim. Devamında her sırada artırma tekniği uyguluyoruz. 1 Başladığımız fıstık 7 olana kadar arttırma yapmaya devam edelim. Eksiltme işlemi yaparak şekil almasını sağlıyoruz. Yapraklarımızı bu şekilde hazırlayalım. Beyaz lif ipi ile birleştirme tekniğini uyguluyoruz. Orta kısmına puf çiçek veya farklı çiçek detayı yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Renkli yapraklar lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Renkli yapraklar #lifmodelleri #örgühayatım #çiçeklifmodeli

Merhaba arkadaşlar ?‍♀️ Örgü hayatım kanalıma ve videoma hoş geldiniz Burda sizlerin desteği ile her türlü örgü modelleri paylaşıyorum İki şiş patik modelleri Tığ işi patik modelleri Bebek hırka m…
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ