Rüzgar gülü lif modeli yapılışı

Merhabalar lif sevenler için cıvıl cıvıl renklerde harika bir lif modeli ile sizlerin karşısındayız.

Rüzgar gülü lif modeli yapılışı görselliğin ön planda oluşu renklerin cümbüşü ile çok güzel bir lif örneği sizlerin beğenisini beklemektedir.

Lif modelleri oldukça sevilen ve yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Yeni tasarım lif modelleri de bizlerle buluşmaya devam ediyor.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde rüzgar gülü lif modelimiz sizler için bol sipariş getirecek bir modeldir. Farklı modeller arıyorsanız. Canimanne.com sayfamızdan bulabilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak lif modellerimize ulaşabilirsiniz.

Kızlarımızın çeyizleri içinde lif modelleri oldukça önemlidir. Annelerimiz özenle seçtikleri lif örneklerini yapmaktadırlar. Rüzgar gülü lif modelimiz de kız çeyizleri yerini alacağını ve çok beğenileceğini düşünüyorum. Farklı renklerde yapılabilecek çok şık bir lif örneğidir. En yeni lif modellerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Rüzgar gülü lif modeli yapılışı

Rüzgar gülü lif modeli detayları ve yapılışı

7 Renk lif ipi tercih edilmiştir.

Ana renk taban için beyaz renk kullanılmıştır.

7 Numara tığ seçimi kullanılmıştır.

Makas,

İlk olarak sihirli halka ile başlanıyor. Halka içine fıstık uygulaması yapılmaktadır. 6 Fıstık ve aralarda 1 zincir çekiyoruz. Alt taban çark görüntüsü alıyor. Her sırada fıstık sayısı artarak devam edecektir.

Her dilime eksiltme işlemi iki fıstık kapatarak başlayıp üç fıstık yaparak devam ediyoruz. Alt tabanı detaylı olarak yapmak için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Toplamda alt zeminde 6 dilim yaptık ve her dilime ayrı renk örülecek bir modeldir. Üst üste örümcek işlemi uygulanmaktadır. Örümcek uygulamasından çiçekler yapıyoruz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Rüzgar gülü lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum. Tasarım sahibi olan
Örgücühemşire ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ