Rüzgar gülü lif yapımı

Rüzgar gülü lif yapımı

Rüzgar gülü lif yapımı

Merhabalar arkadaşlar bu videoda Sibel Öztürk hanımın anlatımını ve tasarımını yapmış olduğu çok güzel rüzgar gülü lif modeli nin yapılışını bastan sona kadar tüm detaylarını paylaşarak sizleren sunmuştur. Bildiğiniz gibi rüzgar gülü lif modelinin bir çok farklı örnekleri bulunmaktadır. Sibel hanımın yapmış olduğu tasarım daha farklı ve daha şık görünmektedir. Rüzgar gülü lif modelini yapacak olan tüm lif modeli seven arkadaşlara kolay gelsin.

İlk olarak puf çiçek yapıyoruz arkadaşlar yapılışı için puf çiçek yapımı tıklayın. Puf çiçeğin yaprağını istediğiniz şekilde artırabilir veya eksiltebilirsiniz. Videoda anlatımı yapılan model 6 lı olduğu için 6lı puf çiçek yaptık.

İp olarak elinize hangi ip varsa onu kullanabilirsiniz.

Yapılışı

İpimizi koparmadan 4 zincir çekiyoruz, ilmeğe doladık, örneği ters çevirdik, ilk trabzanın belinden tığı geçiriyoruz, ikili trabzan yapıyoruz. Tekran iki zincir ilmeği doladık aynı tran,bzanın belinden doladık, Bu şekide devam ediyoruz.

Daha fazlası için mutlaka videoyu izleyiniz. Sibel Öztürk youtube kanalına abone olup destek olabilirsiniz.

Rüzgar gülü lif yapımı VİDEOLU ANLATIM

Yaptığınız örgüleri @canimannecom etiketi ekleyerek paylaşırsanız bizlerde görebilir veya paylaşabiliriz.
Rüzgar gülü lif modeli yapılışına ait tüm detaylı resimler aşağıda paylaşılmıştır. Resimlerin büyük halini görüntülemek için üzerine tıklamanız (dokunmanız) yeterli olacaktır.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ