Sakallı İplik İle Fular

 Giydiğimiz kıyafetler, yaptığımız kombineler kadar onlara eşlik eden aksesuarlarımız da bir o kadar önemlidir. Aksesuarlar kıyafetler ile uyum ve ahenk içinde olması ve birbirini tamamlaması gerekir. Bunun için seçtiğiniz kıyafetler kadar aksesuarlarımıza da önem vermeliyiz. Klasik giyiniyorsak aksesuarlarımızı da klasik seçmeliyiz. Spor giyim tercih ediyorsak da aksesuarlarımız da buna uygun seçmeliyiz.

blank

Aksesuarlarınızı hazır olarak alabileceğiniz gibi kendinizde yapabilir, örebilirsiniz. Örgüden yapılmış fularlar, kolyeler, çantalar yaparak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Örgünün gücünden yararlanarak daha şık ve farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

El örgüsü fular modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Yaptığınız ipin modelini ve türün değiştirerek farklı fularlar elde edebilirsiniz. Fularları tek renk iplik ile yapabileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da şık modeller yapabilirsiniz. Aynı zamanda ebruli ipliklerle de örmeniz mümkündür. Son zamanlarda moda olan sakallı iplikler ile fular da yapabilirsiniz. Hem günlük hem de özel davetlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz şık bir model elde edebilirsiniz.

blank

Sakallı iplik ile fular son zamanlarda hanımlar tarafından oldukça fazlasıyla tercih edilmeye başlamıştır. Rengini kendi zevkinize ve tarzınıza göre veya kullanacağınız kıyafetler göre belirleyebilirsiniz. Ördüğünüz ipin rengi kadar kalitesi de bir o kadar önemlidir. Bu yüzden seçtiğiniz ipin kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz.

blank

Sakallı iplik ile yapılan fularlar daha çok şiş ile örülse de tığ ile de yapılan modelleri vardır. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih edebilirsiniz.

blank

Sizde birbirinden şık ve farklı fular modelleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri takip ederek bulabilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gözükse de aslında yapımı oldukça basit ve keyiflidir.

blank

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ