Salopet etek yapılışı

Salopet etek yapılışı

Salopet etek yapılışı örgü bebek etek yapılışı tığ işi örgü etek modelleri arayanlar için kız bebekleri için şık etek yapımını video anlatımlı izleyerek kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Salopet etek modelini sevenlerin zevkle öreceği model olacağını düşünüyoruz.

Örgü etek modelleri özellikle bebeklerde çok sık tercih edilen örgü modelleri arasında yer almaktadır. Çok yakışan el örgüsü etekler annelerin favorisi olmaktadır.

Örgü modelleri hanımlarımızın el işlerinde kış aylarında sıkça örülen örgüler arasında bebek örgüleri yer almaktadır. Bebek yelekleri, hırka, patik ve bere modellerinin video anlatımlarını sitemizde bulabilirsiniz. Birçok bebek örgüleri mevcuttur. Örgü dair modelleri sizlerin beğenisine sunmaya devam etmekteyiz.

Salopet etek yapılışı

ipim alize happy baby tığ 2.5 mm ve düğmeye ihtiyacımız var.

Salopet etek 102 zincirle başlıyoruz eğer eliniz sıkı ise zincir sayınızı elinize göre ayarlayın 5 sıra lastik çalışması yapıyoruz sonra modeli oluştururken 4 bölümde arttırma yapıyoruz 5. sırada sadece yanlarda birer arttırma yapıyoruz tekrar beş sıra örüp tekrar yanlarda arttırma yapıp isteğimiz uzunluğa gelince pıtırcık modelimizi renkli olarak çalışıyoruz on düğme bölümlerini oluşturup askıları çalışıyoruz en sonda fiyonk kısmını çalışıp eteğimizi tamamlıyoruz. Detaylı anlatımı için videoyu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü etek yapımı, bebek örgüleri, tığ işi etek yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Elisi sevdası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Salopet etek yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ