Canım Anne

Sarı yıldız uzun lif yapımı

Sarı yıldız uzun lif yapımı

Sarı yıldız uzun lif yapımı eski bir lif modelini uzun lif modeline tasarımı yapılmıştır. Uzun lif sevenler için harika bir lif çalışması olmuştur.

Lif modelleri kızlarımızın çeyizleri içinde en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Sipariş alan arkadaşlarımız içinde sarı yıldız uzun lif modeli farklı ve kolay lif örneği tercih edenler hanımlarımız içinde güzel çalışma olacaktır.

Yapılışı video anlatımlı olması yeni öğrenmek isteyenler için oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni lif örneklerinde tekrar sizlerle birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Sarı yıldız uzun lif yapımı

Sarı yıldız uzun lif modeli

Malzemeler: Yavru ağzı, Beyaz, Sarı 3 renk lif ipi kullanımı

8 Numara tığ kullanımı

Yıldız tekniği ve kutu tekniği çalışılmıştır.

İlk olarak 10 fıstıkla başlayıp ikinci sırda geri dönüş yapılır. 10 kutu yapılır Beyaz renk ile bir sıra yıldız tekniği örülür. Diğer sırada sarı renk ile yıldızların ilk sırası örülür. Sonraki sırada beyaz yerler örülürken yıldız tamamlanır tekrardan beyaz ile bir sıra daha yıldız tekniği örülür. Yavru ağzı ile iki sıra kutu tekniği örülür. Tekrarlayan bir örgü tekniği ile lifin uzunluğunu ne kadar büyüklükte istenirse o kadar örülür. Sora bir sıra kutu tekniği tüm etrafı örülürken tutma yeri ayarlanır. En son kutu tekniği örülür ve sarı yıldız uzun lif modeli biter örecek olanlara şimdiden kolay gelsin.

Lif modeli, Lif modeli ve yapılışı hepsi daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Sarı yıldız uzun lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ