Şeker lif modeli yapımı

Şeker lif modeli yapımı

Şeker lif modeli yapımı ismi gibi şeker kadar tatlı lif modeli ile siz değerli takipçilerimize merhaba diyoruz. Yeni tasarım güzel bir örnek olan şeker lif modeli siz lif sevenlerin beğenisini bekliyor.

Lif modellerinde sınır tanımayan hanımlarımız oldukça özel ve güzel lif çalışmalarına devam ediyorlar. Bizlerde canimanne.com ailesi olarak lif örneklerini sizler için yayınlamaya devam ediyoruz video anlatım destekli olarak yapımını oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Kız çeyizlerinin olmazsa olmazları olarak yapılan lif modellerine şeker lif modelini eklemeyi unutmayınız. Farklı renklerde yapabileceğiniz ve kalan iplerinizi değerlendirmek adına en şık lif yapılışı diyebilirim.

REKLAM ALANI

Örgü tekniği güzel olan üzerindeki şeker detaylarını dikim olmadan üzerine örgü ile bağlantı olması ayrı detay olmuş, sibelle örgü kanalının elini sağlık diyorum.

Sizlerde arkadaşlarınıza hediye edebilir ve kendiniz için görselliği harika olan lifimizi mutlaka yapmanızı tavsiye ediyorum. Detaylı örnekler her zaman yapımı oldukça zevkle örülenler olmuştur.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız video anlatımlı olarak kolaylıkla öğrene bilirler. Farklı modellerimizi ulaşmak için yazımızdaki linklere tıklayarak lif örneklerine ulaşa bilirler. Yapacak olan hanımlarımıza kolay gelsin. Tekrar yeni tasarım lif yapılışlarında görüşmek üzere, Beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı unutmayınız. HOŞÇAKALIN

Şeker lif modeli  yapılışı

Çiçek taban üzerine uygulanan  7 sıra arttırma 3 sıra eksiltme yapılmıştır.

Ufak şekerler detayları hazırlanıyor. Toplam 6 dilim 6 şeker olarak yapılmış,

Dikişsiz özelliği var.

Kalan iplerinizi değerlendire bilirsiniz.

7 Numara tığ seçimi kullanılmış,

Tığ seçimi ipinizin ve elinizin farklılığına göre değişim sağlayacaktır.

İp markası sizlerin tercihine kalmıştır. İstediğiniz marka ip seçebilirsiniz

Toplam 12 renk kullanılmış taban kısmı beyaz renk ip tercih edilmiştir.

Makas

Lif modelleri, lif yapılışları ve daha fazlasına ulaşmak için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Şeker lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleye bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif çalışması için çok teşekkür ediyoruz. Tasarımı için Sevilay uysal hanımefendiye ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.

blank

Şeker lif modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ