Şekilli kese lif modeli yapılışı

Şekilli kese lif modeli yapılışı

Şekilli kese lif modeli yapılışı farklık arayanlar için lif modellerinde takım olarak yapılabilecek en güzel takım lif modelleri serimizin bir parçası olan kese lif modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizler için lif modelleri oldukça fazla yapılmaktadır. İster kendimiz yapıyoruz veya sipariş vererek birbirinden güzel lif modellerine sahip oluyoruz. Canimanne. com sayfası olarak sizler için en güzel lif modellerini yayınlamaya devam ediyoruz. Sayfamızda aradığınız bir çok güzel lif modelini bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şekilli kese lif modeli renklerinin uyumu ve şekilli parça kısımları ile tarz lif modeli diyebileceğimiz çok şık lif çalışmasıdır. Takım olarak lif modeli olarak yapmak isterseniz sayfamızda yuvarlak ve uzun modelleri de mevcuttur.

Lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız için çok harika bir kese modeli sizlere siparişleriniz de etkili olacaktır. Birbirinden farklı lif örnekleri için sayfamızda bulabilirsiniz.

En yeni lif modellerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Umarım severek beğenerek yaptığınız modeller olmuştur. Güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Şekilli kese lif modeli yapılışı

Merhaba arkadaşlar yine güzel bir model yine güzel bir kombin çalışması yaptık sizlere dörtlü olarak da tekli olarak severek yapacağınız yuvarlak, uzun, kese, baklava dilimli lif örneklerini sunuyoruz.

Ördüğümüz kombin lif modelinde dört renk yeşil, gri, pembe, sarı, renk kullandım.

Yıldız tekniği çalışılmış modeldir.

8 Numara tığ kullanımı tercih edilmiştir.

Kese lifi yine büyük dilim üçgen olarak iki parça olarak örüp birleştirdim. Baklava dilimli lif modelinde yine dilimli parçalar halinde örüp dilimleri birleştirip kenarına bir sıra kutu tekniği üç sıra yıldız tekniği ördüm. Lif modellerin de kenar oylarını hep aynı olarak ördüm. Yine çeyizler için siparişlerde ve hediyelik olarak severek yapacağınızı bildiğim bir model kombin. Yapacak olanlara kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Şekilli kese lif modeli yapılışı video anlatımla buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel kese lif modeli için çok teşekkür ederim.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ