Shaggy Halının Temizlenmesi İçin Neler Yapılması Gerekmektedir ?

Shaggy Halının Temizlenmesi İçin Neler Yapılması Gerekmektedir ?

Shaggy Halının Temizlenmesi İçin Neler Yapılması Gerekmektedir?

Shaggy halının temizlenmesi için neler yapılması gerekmektedir ? En çok üzerinde gezilen ister istemez kirlenen ve temizliği oldukça zor olan halı temizliği için neler yapılması gerekmektedir.

√ Shagyy halınız varsa temizliği nasıl yapılır çok tüylü olduğu için balkonunuz varsa çıkartmakta fayda var. Düzgün bir şekilde asalım, en güzel yöntem güzelce patpatlayalım, iç kısımlara girmiş toz, kir veya kalıntılar varsa çıkması için iyice kuvvetlice vurmanın faydası olacaktır. Bu işlemin ardından havalanması için balkonda bırakalım ve sonrasında güzelce silelim, çok önceki dönemlerde, annelerimizin yaptığı bir halı temizleme yöntemidir.

√ Çırpma yöntemi en çok uygulanan bir halı uygulaması iyice çırpılması halımızdan kıl, tüy, ve dipteki bütün kirlerin gitmesine yardımcı olacaktır sonrasında güzelce halı fırçası ile saç kalıntıları hepsini temizleyelim,

√ shaggy halı temizliğinde en çok tercih edilen mop ve arap sabunu uygulaması temiz kullanılmamış bir mop ve nemli olması gerekiyor shaggy halınızın üzerindeki tüy, toz kirleri almanızda oldukça yardımcı olacaktır. Sonrasında arap sabunu ile silebilirsiniz ardından sirkeli su ile durlamakta fayda vardır.

Shaggy Halının Temizlenmesi İçin Neler Yapılması Gerekmektedir ?

√ Devamlı uyguladığımız elektrik süpürgesi düzenli süpürmekte yine çözümler arasında olacaktır. Ardından ıslak bir bez yardımı ile tozları alabilirsiniz.

√ Beyaz sirke en çok tercihler arasında temizlikte halılar içinde çok uygun bir yöntem, ılık su ve bir miktar sirke ile temiz bez ile lekelerin çıkmasında sizlere yardımcı olacaktır.

√ Son olarak halı şampuanı kullanarak shaggy halınızı temizliğini yapabilirsiniz. Mutlaka aldığınız ürünün kullanma talimatını okuyun dikkatli bir şekilde kullanın.

Halı temizliği ilgi video anlatımı buradan izleye bilirsiniz.

Halı temizliği video anlatımı için Elif ozguzelbas hanım efendiye çok teşekkür ederiz.

Shaggy Halının Temizlenmesi İçin Neler Yapılması Gerekmektedir ?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ